Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia Aaron Pico przegrywa swoją drugą walkę z rzędu przez nokaut. W drugiej rundzie pojedynku na gali Bellator 222, został on skończony przez Adama Boricsa za pomocą latającego kolana i ciosów w parterze.

W przeciwieństwie do swoich ostatnich występów, tym razem Pico unikał szalonych wymian w stójce, a zamiast tego korzystał ze swoich zapasów, kontrolując swojego przeciwnika w parterze przez większość walki. Odpowiedź na ofensywę zapaśniczą ze strony Aarona, Borics znalazł dopiero w końcowej fazie drugiej odsłony tego starcia, kiedy to trafił 22-latka idealnym latającym kolanem w tempo. Po kilku kolejnych ciosach na ziemi, sędzia ringowy zdecydował się przerwać ten pojedynek.

Aktualny rekord Aarona Pico wynosi 4-3. Amerykanin przygodę z MMA rozpoczął od szybkiej porażki przez poddanie, następnie popisał się czterema efektownymi zwycięstwami, a w swojej poprzedniej walce został znokautowany przez Henry’ego Corralesa. Adam Borics może się pochwalić nieskazitelnym bilansem 13-0. Węgier po raz drugi w karierze zwyciężył przez nokaut latającym kolanem.

24 KOMENTARZE

 1. Ktoś mu chyba musi w końcu powiedzieć, że nie jest najlepszy na świecie i warto zarządzać karierą w inny sposób.

 2. Gość w ciągu 7 walk zebrał na ryło więcej niż ja przez 10 lat treningów i 5 lat jeżdzenia po podwarszawskich dyskotekach.

 3. Szkoda bo chłop chce, ale nie może. Talent jest, ale jak widać talent to nie wszystko. Zobaczymy co będzie z nim dalej.

 4. Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia Aaron Pico

  Nie ma newsa z Pico bez tego zdania:korwinlaugh:

 5. Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia

  Czas z tym skończyć.

  On chciał go przechwycic, gdy ten juz leciał w kierunku jego łba? :razz:utinlaugh:

 6. Za szybko wszedł na poziom dla dorosłych , toż to jeszcze młodzik , miał czas na budowanie doświadczenia, nie potrzebnie rzucili go tak szybko na głęboką wodę, trudno teraz będzie uratować jego karierę, ale kto wie, oby wrócił bo szkoda byłoby zbudowanego hypu, pzdr

 7. Jak widać dobre osiągnięcia w boksie i zapasach nie zawsze mają przełożenie w MMA. Strasznie przehajpowany gość.

 8. Przecież to jest wciąż jeden z największych prospektów. Tylko dostaje mocnych rywali już na starcie.

 9. Zjebał ktoś kto prowadzi jego karierę. Dostawałby przeciwników o podobnym doświadczeniu , to pewnie za 2 lata w bellatorze nie byłoby kozaka na niego. A tak to każda przegrana przez mocny wpierdol i chlopak się pewnie nie pozbiera.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.