Utalentowany młody zawodnik, który występuje w organizacji Bellator MMA, Aaron Pico, dołączył do klubu, gdzie do walk przygotowują się m.in. Jon Jones, Holly Holm czy Diego Sanchez. Amerykanin zdecydował się na przenosiny do JacksonWink MMA po przegranej z Henrym Corralesem. Była to jego druga porażka przez KO.

Dotychczas utalentowany 22-latek przygotowywał się do walk w różnych klubach w Kalifornii – trenował on z m.in. TJ Dillashawem. Pico wszystkie swoje zwycięstwa zdobywał nokautując rywali. Młody zawodnik wdaje się jednak w ostre wymiany w stójce, z których nie zawsze wychodzi zwycięsko.

Pico uważany jest za jeden z największych talentów młodego pokolenia w MMA. Zawodnik w przeszłości doskonale radził sobie zarówno w zapasach jak i w boksie. Nie wiadomo jeszcze kiedy wróci on do klatki Bellator MMA.

14 KOMENTARZE

 1. Myślałem, ze stamtąd to raczej zawodnicy spierdalaja.

  Ja to nawet dla mieszkania w tym gymie bym chciał trochę tam potrenować. Robi wrażenie jako obiekt i do tego jeszcze dookoła same osobliwości.

 2. Juz nie taki utalentowany, gosc juz jest wg mnie skonczony z ta szczeka.

  Pociag sie wykoleil i spalił

  Zamiast go budowac na jakichś bumach, to kasa szybko kasa, i tak to się kończy, gdzie im tak spieszno było?

 3. Zamiast go budowac na jakichś bumach, to kasa szybko kasa, i tak to się kończy, gdzie im tak spieszno było?

  To po 1 a po drugie ma szklana szczeke wiec kariery juz nie zrobi.

 4. Ktoś kto dał mu myśleć, że taki styl walki pozwoli mu na dobrą przyszłość powinien mu rentę płacić. Chłopak miał wszystko – boks, zapasy, a ma już zapewne mikro uszkodzenia mózgu.

 5. Ktoś kto dał mu myśleć, że taki styl walki pozwoli mu na dobrą przyszłość powinien mu rentę płacić. Chłopak miał wszystko – boks, zapasy, a ma już zapewne mikro uszkodzenia mózgu.

  W Jacksonach tylko się rozwinie jego problem. Ale w sumie mnie to jebie, może być kolejny Gaethje :razz:utinlaugh:

 6. Aarona przehajowali. Zrobił się wokół niego tak duży szum, kiedy jeszcze nic nie osiągnął. Ta presją go spaliła. Nie wiem czy Jackson Wink to dobre miejsce. Mógłby spróbować spierdolić gdzieś, gdzie jest cicho i spokojniej.

 7. Swoją drogą wąż który był EPO mówił, że nie może nadążyć wydolnościowo za Pico, prawdziwy diament…

 8. Aaron to analogiczna sytuacja co Janikowski. ZAmiast dotrzeć się na mniejszych galach od razu okrzykneli ich przyszłymi mistrzami, a tu trzeba było jak Romero zaczynać od gali takich jak  w Dąbrowie Górniczej 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.