A.J. McKee: "Patricio, który pas zamierzasz mi oddać? 145 czy 155 funtów?"

A.J. McKee (14-0-0) po swojej wygranej nad byłym mistrzem wagi piórkowej Bellatora Patem Curranem (23-8-0) celuje w złoto 145 funtów. Warto wspomnieć, że Amerykanin jest tak naprawdę wychowankiem Bellatora, gdyż wszystkie walki w zawodowej karierze stoczył dla tej organizacji. Zapytany na backstagu o kolejnego rywala A.J wskazał tylko i wyłącznie podwójnego mistrza wagi piórkowej oraz lekkiej Patricio Freire (29-4-0).

O jaki pas walczymy Patricio? 145 czy 155 funtów? Który z nich chcesz mi oddać? Właśnie pokonałem byłego mistrza i chcę teraz walki o pas. Chandler potrzebuje czasu na regenerację, gdyż został naruszony. Czuję, że walka została przerwana za wcześnie, ale był wstrząśnięty. Tymczasem pozwól mi zdobyć jeden z pasów.

Prezydent Scott Coker potwierdził utworzenie turnieju wagi piórkowej Bellatora w październiku. Istnieje jednak szansa na to, że Freire oraz McKee stoczą pojedynek w wadze lekkiej. Aczkolwiek ten pierwszy w ostatniej rozmowie z mediami stwierdził, że celuje w pojedynek bokserskiCanelo Alvarezem, a „Mercenary” będzie planem B. Zdecydowanie z tego powodu nie jest zadowolony A.J.

Szczerze to mam z tym problem. Wolałbym wejść w turniej jako mistrz, gdyż będę w stanie zarabiać lepsze pieniądze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.