Federacja KSW prezentuje najlepsze nokauty w 2016 roku podczas naszych wydarzeń w wykonaniu m.in. Tomasza Narkuna, Ariane Lipski czy Michała Materli.

24 KOMENTARZE

 1. Z tego względu, że to KSW to na pewno nie było tam żadnego najlepszego nokautu. Słowo "najlepszy" nie powinno być w żaden sposób stosowane w kierunku tego niszczycielskiego dla MMA podmiotu.

  # @VaeVictis Style

 2. Nie wierzę, że dali Chmielewskiego, gdzie typa odcięło po zderzeniu głowami czy tam po uderzeniu głową w matę, ale żenada, ja pierdolę, to nawet cyrkowej organizacji nie przystoi.

 3. Z tego względu, że to KSW to na pewno nie było tam żadnego najlepszego nokautu. Słowo "najlepszy" nie powinno być w żaden sposób stosowane w kierunku tego niszczycielskiego dla MMA podmiotu.

  # @VaeVictis Style

  Efektowne KO zawsze chetnie zobaczę, nawet na KSW. Teraz czekam na poddania i docenienie parterowego kunsztu dwóch czołowych gwiazd organizacji.

 4. Szrama w tym rankingu to grzeczniej mówiąc jakieś nieporozumienie. Narkuna nie lubiałem nigdy, ale jego kolano to oktagony świata. Słodka Brazylijka z twarzą z pornoli – klasa. Jednak mój głos wędruje do Michała Materli.

 5. Materla! evidentnie zaplanowany bezbłedny, w tempo Upercut… na najbardziej wymagajacym typie którego Kej eS Dabliu zakontraktowało w tym roku.

 6. Efektowne KO zawsze chetnie zobaczę, nawet na KSW. Teraz czekam na poddania i docenienie parterowego kunsztu dwóch czołowych gwiazd organizacji.

  Nie to żebym się czepiał, ale tak z czystej ciekawości: jakie gwiazdy masz na myśli?

 7. Nie to żebym się czepiał, ale tak z czystej ciekawości: jakie gwiazdy masz na myśli?

  A ktora ubiegloroczna walka gwiazd zakonczyla sie fenomenalnym, godnym finalow ADCC, duszeniem gilotynowym 😉 ?

 8. A ktora ubiegloroczna walka gwiazd zakonczyla sie fenomenalnym, godnym finalow ADCC, duszeniem gilotynowym 😉 ?

  yyyyy chodzi o tą w której nie wiadomo czy klepał czy nie? :travolta::mamed: