Karol Bedorf podsumowuje walkę z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 44Karol Bedorf podsumowuje walkę z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 44:

8 KOMENTARZE

 1. Wspaniała postawa w oktagonie i poza nim, klasa sama w sobie. Mistrz powrócił, zrozumiecie to wreszcie. Philu de Fries, współczuję ci chłopie. Karol Bedorf idzie po swoje. To był piękny wieczór, graty, Karol!

 2. Nie odpalałem wywiadu , bo tego gościa się słuchać nie da :no no: Chcę tylko powiedzieć że jego euforia po wygranej z Pudzianem była żałosna , naprawdę jest się z czego cieszyć ? Wygrał z Dziadkiem , antytalentem w MMA , i totalnym amatorem BJJ po 10 latach ćwiczeń , naprawdę to są ambicje Bedorfa ? Wpada w euforie po wygranej nad taką osobą ? ::clintdis::  :stevecarell:

 3. Karol jest emanacją KSW, już dawno zrozumiał i zaakceptował reguły gry. Świadomie buduje swoją pozycję w mediach wykorzystując do tego takie wydarzenia jak wczorajsze super starcie z Mariuszem.

  Razumiem, ale mnie już to nie interesuje.

 4. Wspaniała postawa w oktagonie i poza nim, klasa sama w sobie. Mistrz powrócił, zrozumiecie to wreszcie. Philu de Fries, współczuję ci chłopie. Karol Bedorf idzie po swoje. To był piękny wieczór, graty, Karol!

  Karol Bogiem, MMA nałogiem!:enterthehorwitch:

 5. Gość jest niesamowicie wkurwiający. Żenujaco słabe i niesmieszne teksty i akcje np. z tym kamieniem :facepalm:

 6. Ikoną jakich sportów???

  Ikoną sportów walki to jest Don Frye, Fedor, nawet kurwa Tank Abbot ale nie Pudzian.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.