Szymański

Weekend przyniósł świetną wiadomość z polskiego podwórka. Grupa menedżerska MDO Management za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że czołowy polski lekki – Roman Szymański (MMA 6-2, 7. w Rankingu PL) wystąpi podczas gali FEN 9: Go For It, która odbędzie się 7 listopada we wrocławskiej Hali Orbita. Nie znamy jeszcze nazwiska przeciwnika zakontraktowanego dla perspektywicznego reprezentanta Linke Gold Team, jednak zgodnie z wpisem na FB ma to być doświadczony zawodnik, który posiada aż siedemnaście pojedynków w profesjonalnym rekordzie. Szczegóły mamy poznać niebawem.

Roman Szymański fantastycznym występem podczas gali Fight Exclusive Night 8 kontynuuje serię sześciu wygranych z rzędu. Tak wyraźne zwycięstwo nad utalentowanym i faworyzowanym w tym starciu Pawłem Kiełkiem (MMA 6-1-1, 11. w Rankingu PL) bez dwóch zdań predysponuje poznaniaka do tytułu „Odkrycia Roku”. Promotorzy FEN jak widać kują żelazo póki gorące i nie dają zbytnio odpocząć swojemu zawodnikowi wagi lekkiej, zapewniając mu już następny pojedynek. Kogo najchętniej zobaczylibyście w starciu z Romanem Szymańskim?

15 KOMENTARZE

 1. Czyżby Marcin Bandel (ilość walk pasuje) ? O ile oczywiście jest zdrowy.

  Byłoby fajnie, ale nie wydaje mi się żeby Marcin po swoich ostatnich wypowiedziach był chętny schodzić do kategorii lekkiej.

 2. Moi drodzy. Przecież wiadomo, że Bandel nie zawalczy już lekkiej!!!

  Zieliński będzie walczył na ACB. Jedynym pasującym Polakiem (jeśli to ma być Polak) jest Chlewicki. Pytanie tylko czy KSW zgodziło się puscić go z kontraktu. Wątpliwe.

 3. moze go zwolnili? w KSW pelno zawodnikow walczy 1-2 walki i pozniej ich nie widac… szczegolnie jak przegraja

 4. Najpewniej będzie ten Anglik, bo jakoś nie chce mi się wierzyć że dadzą mu jakiegoś ogórka po pokonaniu Kiełka.

 5. Spike szukaj. Ja przeleciałem wszystkich europejczyków w kat. -70kg sklasyfikowanych na fightmatrix  i tylko tych czterech ma 17 zawodowych walk.

 6. Spike szukaj. Ja przeleciałem wszystkich europejczyków w kat. -70kg sklasyfikowanych na fightmatrix  i tylko tych czterech ma 17 zawodowych walk.

  W szkole jestem, z telefonu pisze. Stąd moje pytanie. 😉

 7. Dobra wiadomość! Spokojnie panowie że Roman pokonał Kiełka to nie znaczy że musi zaraz walczyć z najlepszymi:wink:na to przyjdzie czas oczywiści jak będzie wygrywał. Mnie ciekawi czy wystąpi w końcu Omen? Pewnie już by go zapowiedzieli jeśli by miał wystąpić. Czyżby jednak jakieś problemy ze zdrowiem? Ciekawe też jak waga u niego.

 8. Kogo najchętniej zobaczylibyście w starciu z Romanem Szymańskim?

  Najchętniej zobaczyłbym Marcina Pionke, ale nie pasuje do opisu 😉

  Spike szukaj. Ja przeleciałem wszystkich europejczyków w kat. -70kg sklasyfikowanych na fightmatrix  i tylko tych czterech ma 17 zawodowych walk.

  Szukając w ten sposób warto jeszcze sprawdzić -66, a nawet -77.

 9. Promotorzy FEN jak widać kują żelazo póki gorące i nie dają zbytnio odpocząć swojemu zawodnikowi wagi lekkiej

  I bardzo dobrze, nie ma co czekać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.