Szymański

Weekend przyniósł świetną wiadomość z polskiego podwórka. Grupa menedżerska MDO Management za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że czołowy polski lekki – Roman Szymański (MMA 6-2, 7. w Rankingu PL) wystąpi podczas gali FEN 9: Go For It, która odbędzie się 7 listopada we wrocławskiej Hali Orbita. Nie znamy jeszcze nazwiska przeciwnika zakontraktowanego dla perspektywicznego reprezentanta Linke Gold Team, jednak zgodnie z wpisem na FB ma to być doświadczony zawodnik, który posiada aż siedemnaście pojedynków w profesjonalnym rekordzie. Szczegóły mamy poznać niebawem.

Roman Szymański fantastycznym występem podczas gali Fight Exclusive Night 8 kontynuuje serię sześciu wygranych z rzędu. Tak wyraźne zwycięstwo nad utalentowanym i faworyzowanym w tym starciu Pawłem Kiełkiem (MMA 6-1-1, 11. w Rankingu PL) bez dwóch zdań predysponuje poznaniaka do tytułu „Odkrycia Roku”. Promotorzy FEN jak widać kują żelazo póki gorące i nie dają zbytnio odpocząć swojemu zawodnikowi wagi lekkiej, zapewniając mu już następny pojedynek. Kogo najchętniej zobaczylibyście w starciu z Romanem Szymańskim?

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.