Dziś organizacja Absolute Championship Berkut ogłosiła pierwsze pojedynki gali ACB 29, która odbędzie się 6 lutego na warszawskiej hali Torwar. Poniżej znajdziecie komunikat prasowy nadesłany przez organizatora:

Znamy pierwsze pojedynki podczas gali ACB 29 w Warszawie!

Już 6 lutego 2016 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się gala ACB 29. Polscy kibice z pewnością będą mogli się cieszyć, ponieważ praktycznie w każdej kategorii wagowej zobaczymy Polaków. Wystąpią m.in.: Emil Różewski, Paweł Pawlak, Michał Andryszak, Tomasz Janiszewski czy Marcin Lasota. Bilety na galę są do nabycia na stronie www.TicketPro.pl.

Federacja ACB to młoda i bardzo prężnie rozwijająca się organizacja MMA, która podczas każdej gali stawia na bardzo mocną kartę walk. Dzięki temu widzowie zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami oglądają pojedynki na najwyższym sportowym poziomie, a  zdecydowana większość z nich kończy się przed czasem.

Jeden z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników Emil Różewski zmierzy się z  Pawłem Pawlakiem. Dla Pawlaka będzie to debiut w organizacji ACB po tym, jak wcześniej trzy razy zawalczył w UFC. Obaj zawodnicy z pewnością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony przed warszawską publicznością.

Swój ostatni pojedynek Michał Andryszak wygrał w zaledwie 17 sekund. Teraz będzie chciał powtórzyć ten wynik stając naprzeciwko starszego o jedenaście lat Niemca – Bjorna Schmiedeberga.

Ciekawym zestawieniem będzie walka młodziutkiego, zaledwie dwudziestoletniego Ormianina Armena Stepanyana. Był on najlepszym polskim zawodnikiem amatorskim, który stosunkowo niedawno przeszedł na zawodowstwo. O kolejną wygraną powalczy z debiutującym Marcinem Jaskotem.

Na przebudzenie i poprawienie swojego rekordu przed własną publicznością z całą pewnością liczy Tomasz Janiszewski, który zmierzy się ze Zaurbekiem Bashaevem.

Adam Zając to jeden z najlepszych polskich zawodników w wadze średniej. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z niepokonanym do tej pory Shamkhanem Barakhanovem.

Ostatnią, z ogłoszonych w pierwszej turze walk, jest starcie doświadczonego Marcina Lasoty, który postara się zastopować pochodzącego z Rosji Askara Askarova. Askarov do tej pory nie ma na swoim koncie żadnej porażki.

Gala ACB 29 odbędzie się 6 lutego 2016 r. na warszawskim Torwarze. Bilety są do nabycia na stronie www.TicketPro.pl.

Karta walk:

77 kg: Emil Różewski (6-1) vs. Paweł Pawlak (11-2)
Open: Michał Andryszak (15-6) vs. Bjoern Schmiedeberg (10-5-1)
57 kg: Marcin Lasota (9-2) vs. Askar Askarov (4-0)
66 kg: Armen Stepanyan  (1-1) vs. Marcin Jaskot (0-0)
Open: Tomasz Janiszewski (5-5) vs. Zaurbek Bashaev (1-1)
84 kg: Adam Zając (8-2-1) vs. Shamkhan Barakhanov (4-0)

163 KOMENTARZE

 1. Im dłużej się zastanawiam nad tym jakie może być rozstrzygnięcie, tym bardziej zmierzam w kierunku Emila. Na pewno będzie ciekawa walka. Kibicuje obu, niech wygra lepszy.

 2. Bedzie mozna gdzies obstawiac? Ciekawe ile bedzie na Roze…

  Mimo wszystko widze wygrana Pawlaka przes KO/TKO w 3 r.

  Roza obalajac Pawlaka wygra 1 runde, w 2 sie spompuje, a w 3 padnie z glodu i zostanie dobity lokciami.

 3. Super karta ku*wo!

  Naprawdę zajebiste zestawienia. Widać, że ACB wchodzi "na pełnej' w polski rynek. Wszyscy (chyba tylko poza Jóźwiakiem) powinni klaskać uszami ze szczęścia.

  Róża vs Plastuś wisienką na torcie. I jak już wielu słusznie zauważyło – nie należy skreślać Emila…

 4. Jak poważnie podejdą do naszego rynku to może być niezły gracz w polskim mma. Dobre sportowo zestawienia, stosunkowo dużo gal w ciągu roku, umowa z Polsatem…

 5. Jak poważnie podejdą do naszego rynku to może być niezły gracz w polskim mma. Dobre sportowo zestawienia, stosunkowo dużo gal w ciągu roku, umowa z Polsatem…

  a mozliwosci maja nieograniczone

 6. majcie coś na temat ludzi którzy stoją za ACB? szczerze to jakoś mnie nie interesował ten cały Berkut ale sposób się nie zastanawiać skąd oni się wzięli? bank opierdolili? jacyś bogaci ex-sportowcy ?

 7. majcie coś na temat ludzi którzy stoją za ACB? szczerze to jakoś mnie nie interesował ten cały Berkut ale sposób się nie zastanawiać skąd oni się wzięli? bank opierdolili? jacyś bogaci ex-sportowcy ?

  Nie jest Ci naprawdę znana tajemnica poliszynela?

 8. Hehe, ludzie, a raczej ludź (w sumie ludź i jego ojciec) stojący za Berkutem nie opierdolili banku… Opierdolili całą republikę można by powiedzieć:)

  …przynajmniej tak głosi plotka, ja tam nic nie wiem, nigdzie nie byłem, z nikim nie rozmawiałem.

 9. ACB już połozyło rozpiske fenu na łopatki. Fajnie by było gdyby udało im sie dogadać do tej gali z Polsatem.

  i kto by to obejrzał?

 10. @F. Georgiew   pracujesz dla ACB? Można spytać jako kto? 🙂

  Pomagam przy polskojęzycznych mediach społecznościowych. Z tym, że jak piszę o ACB pozytywnie, to szczerze i od serca – nie będę zachwalał czegoś, co mi się nie podoba. A ta rozpiska jest po prostu bardzo mocna, a będzie jeszcze dużo mocniejsza. Zobaczycie, będzie szok! 🙂

 11. Po ostatnim występie Róży, sądzę, że Pawlak ogarnie to bez najmniejszy problemów. Mimo, że Róża to na prawdę dobry fighter, i osobiście go lubię – to jest mega łatwy do stłamszenia, trochę pressingu i wrzuca wsteczny a wtedy już egzekucja.

  Pomagam przy polskojęzycznych mediach społecznościowych. Z tym, że jak piszę o ACB pozytywnie, to szczerze i od serca – nie będę zachwalał czegoś, co mi się nie podoba. A ta rozpiska jest po prostu bardzo mocna, a będzie jeszcze dużo mocniejsza. Zobaczycie, będzie szok! 🙂

  Profesjonalista !

  Wesołych świat !

 12. Niecałe pół karty, a już jest naprawdę solidna rozpiska 🙂

  To ile oni planują zrobić tych walk 20?:crazy:

 13. Cudze chwalicie a swego nie znacie .Po co sie podniecać jakaś czeczeńska organizacja za która stoją ludzie powiązani z pro rosyjskimi klanami w Groznym . Mamy swoje polskie organizacje i to właśnie je proponuje wspierać .

 14. Cudze chwalicie a swego nie znacie .Po co sie podniecać jakaś czeczeńska organizacja za która stoją ludzie powiązani z pro rosyjskimi klanami w Groznym . Mamy swoje polskie organizacje i to właśnie je proponuje wspierać .

  PRIDE też był powiazany z mafia, i co z tego? Biznes.

  Trudno, nie jestem narodowym faszystom by żądać by wspierać tylko polskie firmy – jak ktoś mi daje dobry produkt a jest z zagranicy – to go kupie. Wybieram też Coca Colę od polskich Coli różnych firm.

  Po prostu – kupuje i polskie i zagraniczne produkty, chodzę do kina na polskie i zagraniczne filmy, na galę mma pójdę organizowaną przez Polaków jak i Amerykanów czy Czeczenów.

 15. Oczywiście kazdy ma prawo własnego  wyboru .

  Ja jednak wybiorę KSW i FEN ,w berkucie Polacy sa traktowani jak mięso armatnie.

  Ja wybiorę FEN i ACB, na KSW skoczę do baru bo już kasy na halę zabraknie 🙂

  I z tego co wiem, ACB płaci Polakom nieźle.

 16. Trzeba też zarezerwować jeden termin na zlot. Coś było przebąkiwane  że na KSW się zbieramy. ja FEN też obskoczę, KSW sobie daruje.

 17. Oczywiście kazdy ma prawo własnego  wyboru .

  Ja jednak wybiorę KSW i FEN ,w berkucie Polacy sa traktowani jak mięso armatnie.

  Bo przegrywają ?

  Czyli w UFC tez płacy sa traktowani jak mięso armatnie ? Dobrze płaca to niech walczą tam. Lepsze to niż walczyć za 2 tys zł i mieć bonus 500 zł za ko walkę lub poddanie wieczoru.

 18. Oczywiście kazdy ma prawo własnego  wyboru .

  Ja jednak wybiorę KSW i FEN ,w berkucie Polacy sa traktowani jak mięso armatnie.

  Dostają znacznie lepsze wynagrodzenie niż w Polsce i mają szanse na rozwój z lepszymi zawodnikami, bez presji UFC i sprzyjających sędziów… Akurat przy całej niechęci do zagranicznego kapitału jakoś wole, żeby organizowali ACB niż wyłudzali haracze.

 19. Trzeba też zarezerwować jeden termin na zlot. Coś było przebąkiwane  że na KSW się zbieramy. ja FEN też obskoczę, KSW sobie daruje.

  Ja na AcB pewnie pójdę, ale będę najtańszy bilet brał.

 20. Panowie warszawiacy dajcie cynka jak będziecie już wybierać miejsca bo mam zamiar też na tej gali być.

 21. Polacy dostają na ACB dobre pieniądze, mocnych przeciwników i często kontrakty, które pozwalają im na toczenie kolejnych walk. Organizacja w żaden sposób nie krzywdzi Polaków – wręcz odwrotnie. Także mieszanie aspektów narodowościowych zostawmy na inną okazję 😉

 22. Naprawde nie zagłębiałem się w to 🙂

  Od czasu kiedy się pytałeś te kwestie już padły w następnych komentarzach…powiem tyle – mają pieniądze (niezłe) i plecy u siebie

 23. @MuraS  @Suchar  @Grubas @Perfumiarz @mat01 patrzyłem bilety tak z ciekawości to na płytę jest 6 różnych wejściówek. Rzędy szóste kosztują 150 zł, ale z nich to gówno wiać zapewne. Idąc dalej 5- 200 zł, 4- 250 zł, 3- 350 zł, 2- 400 zł i przy samym ringu kosztują 450 zł.

  http://fotowrzut.pl/7WSLHZAKPI

  Sektor S- 70 zł

  Sektor T1 jest wyprzedana

  Sektor S1- 100 zł

  VIP- 100 zł

  Sektor T wyprzedany

  Sektor U- 80 zł ( do połowy wyprzedany)

  Sektor W i V- wyprzedany

  Sektor Y- 50 zł do połowy wyprzedany

  Sektor Z- wyprzedany

  Sektor A- 50 zł

  Sektor B- 50 zł do połowy wyprzedany

  Sektor C- 50 zł większa połowa wyprzedana

  Sektor D- 50 zł

  Sektor E- 70 zł większa połowa wolna

  Sektor F- 80 zł większa połowa wolna

  Sektor G- 100 zł dużo wolnych miejsc

  Sektor G1- 100 zł wszystkie wolne

  Sektor H- 80 zł pojedyncze miejsca zajęte

  Sektor H1- 80 zł dużo wolnych miejsc

 24. @MuraS  @Suchar  @Grubas @Perfumiarz @mat01 patrzyłem bilety tak z ciekawości to na płytę jest 6 różnych wejściówek. Rzędy szóste kosztują 150 zł, ale z nich to gówno wiać zapewne. Idąc dalej 5- 200 zł, 4- 250 zł, 3- 350 zł, 2- 400 zł i przy samym ringu kosztują 450 zł.

  http://fotowrzut.pl/7WSLHZAKPI

  Sektor S- 70 zł

  Sektor T1 jest wyprzedana

  Sektor S1- 100 zł

  VIP- 100 zł

  Sektor T wyprzedany

  Sektor U- 80 zł ( do połowy wyprzedany)

  Sektor W i V- wyprzedany

  Sektor Y- 50 zł do połowy wyprzedany

  Sektor Z- wyprzedany

  Sektor A- 50 zł

  Sektor B- 50 zł do połowy wyprzedany

  Sektor C- 50 zł większa połowa wyprzedana

  Sektor D- 50 zł

  Sektor E- 70 zł większa połowa wolna

  Sektor F- 80 zł większa połowa wolna

  Sektor G- 100 zł dużo wolnych miejsc

  Sektor G1- 100 zł wszystkie wolne

  Sektor H- 80 zł pojedyncze miejsca zajęte

  Sektor H1- 80 zł dużo wolnych miejsc

  ogarniemy po nowym roku

 25. Organizacja w żaden sposób nie krzywdzi Polaków

  Krzywdzą ich za to brodaci mieszkańcy Kaukazu w klatce i czasem na ważeniu 😉

 26. Krzywdzą ich za to brodaci mieszkańcy Kaukazu w klatce i czasem na ważeniu 😉

  Na ważeniu nie popieram. W klatce wojownicy z mentalnością zwycięzcy nie oglądają się na to, czy przeciwnik ma brodę, czy warkocz 😉

 27. @Gienek ja dalej chętny. W grafiku mam nocki w tym terminie ale wypisuje wniosek w przyszłym tygodniu żeby ktoś mi się nie wjebał w ten akurat weekend. Jest opcja że wyślę Tobie kasę i zamówisz bilety 1 rzutem żebyśmy siedzieli przy kupie? Bilety mogą być za te 5 dych czy jakoś tak. Nie wiem co będę robił po gali tzn czy będę się od razu zawijał do BDG bo w tą sobotę akurat będzie UFC( Werdum- Cain) i by się przydało obejrzeć na żywo.

 28. Ja mogę zakupić, na banka będą te bilety nie tak jak było z @Mort  😆 dla mnie może być ten za 50 albo 70 zł. Dogadajcie się. @Grubas

  Ja preferuję najtańsze jakby co mordy.

 29. To jak jeszcze ktoś chce żebym mu kupił to niech się zgłasza i piszcie który sektor chcecie bo tam jest kilka za  50 zł. @Grubas wieczorkiem koło 21 Ci podeśle, bo teraz oglądam walkę i spadam do pracy a do tej pory może coś się wyklaruje że ktoś może zechce. @Suchar  @MuraS @Perfumiarz @d-amian-enp  @mat01 . Zastanówcie się jakie miejsca chcecie zanaczy który sektor za 50 zł i ja mogę zamówić.

 30. Dobra to kto chce żeby mu zamówić za 50 zł. dobrze by było żeby mieć miejsca obok siebie.

  @Cloud utworzysz jakiś priv grupowy do wymiany danymi?

 31. Byłem na Torwarze na KSW i K1 analogicznie w sektorach w G i A. Z G widać zajebiście a tu są po 100 zł. Z A też daje radę ale byłem tam na K1 gdzie nie ma parteru. Parter racze z telebimu (wtedy był tak chujowo po skosie, że co jakiś czas spoglądając żeby ogarnąć jakąś powtórkę szyja zaczęła boleć).

  Z wolnych po 50 zostały sektory Y i C więc w nich proponuję rezerwować miejsca jak najwyżej i jak najbliżej środka się da. @Gienek jeśli ogarniasz miejscówki to mi śmiało możesz brać koło siebie a na fb podaj nr konta to zrobię przelew :beer:.

  Proponuję też jakoś żwawo to zrobić bo potem zostaje abo chujnia albo drożyzna. 🙁

 32. @d-amian-enp skąd masz info które sektory po ile? Ja jestem w stanie nawet dać i 80zł byle tylko dobra widoczność była. Torwar wielki nie jest wiec, byleby klatka była na wprost, pod żadnym skosem jakimś.

  Edit:

  Dobra już mam

  @Perfumiarz w sektorach A i B za 60zł są bilety, na wprost klatki, albo U i T za 80zł i z boku.

 33. @Gienek 5 dych poszło! Zamawiaj jutro bilety jak masz czas- sektory i miejsca Ty wybierasz:wink:nie ma co dłużej czekać Ci co mieli się określić o już się chyba określili.

 34. A co do biletow to chyba lepiej zamiast kupowac w 1 rzedzie to dac po 3 osoby w jednym i siedziec jedni za drugimi nie? Bo jak 6 osob sie usadzi w 1 rzedzie np to chujowo troche dyskutowac 😀

 35. Ja myślę, że Y może być odrobinę lepiej, ale w ogóle to mi się wydaje, że można po 10 zł dołożyć i za 60 zł/os. można w sektorze A lub B usiąść, nie?

  Wiadomo coś może o co kaman z tą sceną?

  P.S. To ja jestem uprzednio wspomnianym kumplem @d-amian-enp , a przynajmniej tak mniemam. 😛

 36. Tzn. nie chcę pieprzyć planu jak już się dogadaliście wszyscy itp. a ja przychodzę na gotowe. 😉

  Więc jeśli zostaje jak jest to ja myślę, że Y trochę lepiej wypada, ale C jest symetrycznie taki sam.

 37. No i świetnie! 🙂

  Tylko nie bierz tych z najniższych dostępnych rzędów, bo pewnie barierki będą zasłaniały. Proponuję z połowy mniej więcej sektora.

  Dzięki za ogarnięcie!

 38. @Honk bierzemy jednak te za 60 zł, więc @Grubas @mat01 prześlijcie mi jeszcze 10 zł 😆

  ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE!

  Byłoby na jedno piwo 🙁 Puszczę jak wrócę z pracy czyli późno. Koło 22 raczej

 39. A w ogóle to te droższe coś w widoku zmieniają? Przecież Torwar jest malutki.

  Aleś wyszedł z ukrycia :boystop:

  Życie kolegi już nie będzie takie samo.

 40. A bilety po ile będą tuż przed wejściem? O której się zaczyna? Bo przyznaję że Jóźwiak mnie trochę namówił…

 41. @mat01 wbij w linka i jak klikniesz na sektor to możesz sobie zobaczyć ja kto wygląda z miejsca widza. Mamy sektor B w połowie mniej więcej.

 42. @mat01 wbij w linka i jak klikniesz na sektor to możesz sobie zobaczyć ja kto wygląda z miejsca widza. Mamy sektor B w połowie mniej więcej.

  Zobaczyłem sobie na ebilet, bo na ticketpro nie mam konta,żeby plan obejrzeć.

  To już możemy wybierać lokal na after 😀

 43. Before o 16:30 w pubie na stadionie Legii od strony Torwaru, praktycznie po drugiej stronie ulicy. Zbieramy, obalamy kilka piwerek i rura na Torwar. Wpadnie do nas może @Mr.Hyde do videobloga.

 44. Before o 16:30 w pubie na stadionie Legii od strony Torwaru, praktycznie po drugiej stronie ulicy. Zbieramy, obalamy kilka piwerek i rura na Torwar. Wpadnie do nas może @Mr.Hyde do videobloga.

  A tam nie sprzedają tylko królewskiego przypadkiem?

 45. E tam jakieś blogi. Na piwo wpadaj @Mr.Hyde 😉

  mat01 uwierz, Warszawa nawet na to nie jest gotowa, jestem abstynentem 😉 Kiedyś startowałem pucharze wschodniej Europy w Lublinie, sponsorem był Goolman, więc ich reprezentacja rozdawała nagrody, zająłem 3 miejsce, podchodzą do mnie z siatką piwa, podbiega organizator w postaci mojego trenera i mówi " Czy wiecie co robicie, Lublin nie jest na to gotowy " :wall::crazy:

 46. HAHAHAHAHAHAHAH ja pierdole jaki pojazd :rofl:

  zaden pojazd, zarcik drobny, jak to u nas bywa 😀

 47. @orvenka pierwszy raz na forum widzę post laski :lol:. @halibut na serio wpadasz ? Sektor B rząd VI i VII jak coś bierz miejsce 5 to koło nas będziesz, tylko nie wiem czy to wytrzymamy :crazy::lol:

 48. @orvenka pierwszy raz na forum widzę post laski :lol:. @halibut na serio wpadasz ? Sektor B rząd VI i VII jak coś bierz miejsce 5 to koło nas będziesz, tylko nie wiem czy to wytrzymamy :crazy::lol:

  to ciekawe bo jestem tu już jakiś czas 😉

 49. Rzuci ktoś link do ich FB? Wpisuję skrót i pełną nazwę i nic.

  @orvenka reflektujesz wypad na ACB? Mam jeden wolny bilet, niekoniecznie z resztą cohonesiaków 🙂

  W innym sektorze masz?

 50. nie muszę być oryginalna, chuj w to 🙂

  Jeśli jesteś szczera, to owszem nie musisz być oryginalna. Ale jeśli jest to wymówka jedna wielu jakie stosujecie wobec nas byśmy się odwalili, to 2/10 -_-

 51. Jeśli jesteś szczera, to owszem nie musisz być oryginalna. Ale jeśli jest to wymówka jedna wielu jakie stosujecie wobec nas byśmy się odwalili, to 2/10 -_-

  zostawiam interpretację tobie 😉

  a poza tym @Charles Bronson… masz conora w avku i tak by nic z tego nie było </3

 52. A ja już oczami wyobraźni widziałem jak dysputujemy nad wyższością Conora nad Aldo przy blasku reflektorów Torwaru zajadając się bezglutenową kolacją od Mauricza… 🙁

 53. czemu przewaznie czeczeni dobieraja sobie polskich ogorkow??.. pewnie rekordy nie walcza, ale typuje ze Roman bedzie odjebany w 1 rundzie

 54. Rosyjska scena MMA jest specyficzna, ale ACB ma większe szanse i mocarniejsze plany niż M-1.

  Ciekawi mnie bardziej czy np. Aslambek Saidov mógłby walczyć o pas ACB. Skoro mógł tam wystąpić i pokazał się z bardzo dobrej strony, to szanse na walkę o pas byłyby całkiem sensowne.

 55. ostatecznie udało mi się wyciągnąć kumpla na acb wieć kozacko, trójpak na torwarze będzie. Na KSW 5 osób, FEN w 3 a na ACB udało się jednego :crazy:, może jak zaczną pokazywać na Polsacie to następnym razem uda się we 3 chociaż 🙂

 56. Pany @Grubas podbił do mnie na meila z pytaniem co robimy po gali bo tej samej nocy jest UFC. Idziemy gdzieś w miasto oglądać galę i na browar czy rozchodzimy się każdy w swoim kierunku? @MuraS  @Suchar  @Perfumiarz @mat01 i reszta niech się wypowie.

  Odpowiem w formie muzycznej:

 57. Pany @Grubas podbił do mnie na meila z pytaniem co robimy po gali bo tej samej nocy jest UFC. Idziemy gdzieś w miasto oglądać galę i na browar czy rozchodzimy się każdy w swoim kierunku? @MuraS  @Suchar  @Perfumiarz @mat01 i reszta niech się wypowie.

  Czekam jeszcze na grafik, ale 6 chcialem wolny, wiec mozna sprobowac gdzies transmisje ufc obczaic.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.