tfl oleksiejczuk baziak

W pierwszej obronie mistrzowskiego pasa Michał Oleksiejczuk (MMA 9-2, #7 w rankingu PL) zmierzy się z byłym zawodnikiem m.in. KSW i M-1 – Dawidem Baziakiem (MMA 10-7). Pojedynek ten będzie walką wieczoru gali TFL 10 w Lublinie.

Oleksiejczuk szczyci się passą sześciu wygranych z rzędu. Dwa pojedynki temu sięgnął po mistrzowski pas TFL w kategorii półciężkiej. – Dawid to najcięższy i najbardziej doświadczony rywal w mojej karierze. Zrobię wszystko aby pas został na Lubelszczyźnie a Dawid musiał by mnie zabić żeby mi go odebrać – mówi.

Dawid Baziak, z kolei, to zawodnik reprezentujący obecnie niemiecki team Pyranha MMA Offenbach. W karierze walczył między innymi z Maximem Grishinem na KSW 12 czy doświadczonym Stephanem Puetzem.

Walka wieczoru jest na poziomie wysokiego europejskiego i światowego MMA, to będzie coś na co kibice czekali dziesięć gal. Dawid ma 17 walk na koncie, dla Michała będzie to najtrudniejszy sprawdzian w karierze – mówi organizator gali, Jacek Sarna.

Gala TFL 10 odbędzie się 12 listopada w hali MOSiR w Lublinie.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

1 KOMENTARZ

  1. Fajne zestawienie mam nadzieję, że jak Michał wygra kolejna walka będzie o pas Fen 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.