Ten weekend zapowiada się dosć dobrze. Będzie dużo gal w różnych częściach Starego Kontynentu, a co najważniejsze nie zabraknie po raz kolejny polskich fighterów. Ponadto ciekawie będzie na warszawskim Torwarze, gdzie zadebiutuje wzbudzjący duże oczekiwania MMA Attack, a także w Moskwie, gdzie odbędzie się opisywana przed paroma dniami na naszym łamach gala Fight Nights: Bitwa Pod Moskwą 5.

Zaczniemy od wizyty za naszą południową granicą i obsadzonych Polakami galach w czeskiej Pradze, oraz słowackim Presovie. Na gali Xtreme Cage Fight: Underground Fist 2 w Pradze zobaczymy dwójkę naszych reprezentantów, piórkowego Wojciecha Wilka (MMA 1-3) i półciężkiego Marcina Żabę (MMA 1-1). Ich rywalami będą odpowiednio Jaroslav Sabik (MMA 0-0) i Michal Rychly (MMA 1-1).

Z kolei w Presovie na imprezie Night Of Fights 2: Laincz vs Milosevic wystąpi plejada stawiających jedne z pierwszych kroków w MMA Polaków. A zobaczymy tam dwójkę ciężkich, znanego z ProFC Huberta Lecha (MMA 2-1), oraz najbardziej doświadczonego z tego grona Szymona Bajora (MMA 5-1), walczącego w wadze średniej Mateusza Strojka (MMA 1-0) i półśredniego Grzegorza Lipskiego (MMA 1-2). Jeśli chodzi o rywali naszych fighterów to będą to odpowiednio Tomas Mozny (MMA 0-0), Martin Novak (MMA 0-0), Patrik Javicky (MMA 1-6) i Peter Stacho (MMA 2-0).

Ciekawie będzie również na północy Europy, na kolejnej w tym roku gali fińskiej federacji Cage. W walce wieczoru Cage 17: Northern Storm Fin Jarkko Latomaki (MMA 18-8) podejmie krajana Cro Copa, Ivicę Truscka (MMA 15-9). Latomaki to solidna „firma” w północno-europejskim MMA, który ma na rozkładzie m.in. polskiego fightera, półfinalistę turnieju ProFC GPG Michała Elsnera, czy też znanego z KSW Cengiza Danę. Truscek natomiast to dość przeciętny europejski fighter, który najważniejsze swoje walki jak dotąd przegrywał.

Inną godną uwagi walką będzie pojedynek w wadze piórkowej, gdzie solidny Francuz Olivier Pastor (MMA 13-7) przetestuje zawodnika gospodarzy Jerry’ego Kvarnstroma (MMA 10-1). Francuz od trzech pojedynków jest niepokonany rozprawiając się z Hiszpanem Leandro Gontijo, oraz Brytyjczykami Niko Gjoką i Johnem Cullenem. Fin podobnie jak Pastor niepokonany jest od trzech pojedynków, z tym że były to trochę mniej wartościowe zwycięstwa.

W Londynie oczy fanów będą skierowane na debiutującą na Wyspach Brytyjskich litewską federację Bushido, gdzie w walce wieczoru zobaczymy polskiego fightera, Daniela Omielańczuka (MMA 5-3-1) o czym pisaliśmy tutaj. Rywalem startującego w K-1 i MMA Polaka będzie angielski grappler Dayman Lake (MMA 2-0). Trenujący m.in. w klubie Pawła Nasuli Omielańczuk ostatnio w pięknym stylu odprawił wysokim kopnięciem Jakuba Beresińskiego na Wieczorze Mistrzów w Koszalinie. Natomiast niepokonany Lake jak dotąd bardzo szybko odklepywał swych oponentów, szykuje się więc nam typowy pojedynek striker vs grappler.

Ponadto na gali Bushido FC Vol. 47 przewidziany był występ Litiwna Mariusa Zaromskisa (MMA 15-6), ale co z tego wyjdzie przekonamy się dziś wieczorem. Ciekawie może być także w rewanżowym starciu innego Litwina Egidijusa Valaviciusa (MMA 20-9) i Ukraińca Sergy Sohy (MMA 1-6). Ich pierwsza walka zakończyła się przez nieszczęśliwą kontuzję Sohy.

Na koniec jeszcze krótka wizyta poza Europę, ale będzie to wydarzenie mocno związane ze Starym Kontynentem. Ostatnio angielskie federacje obrały sobie za cel egzotyczne pod względem MMA rejony świata. Cage Warriors obrało kierunek blisko-wschodni, a konkretnie Jordanię, natomiast w niedzielę Ultimate Challenge MMA wyrusza na podbój Dominikany. W walce wieczoru UCMMA: Dominican Republic pretendent do pasa WW Jamaine Facey (MMA 7-6) zmierzy się z Jimmym Millarem (MMA 0-3).

Na Dominikanie kibice zobaczą również mistrza UCMMA w wadze lekkiej Tima Radcliffe’a (MMA 11-4), który skrzyżuje rękawice z Wesleyem Murchem (MMA 9-5).

77 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.