26 maja we Władywostoku odbędzie się gala Draka 7 z trzema Polakami na rozpisce. Sobotni event zapowiada się naprawdę bardzo atrakcyjnie, bowiem Rosjanie zostali zestawieni z solidnymi zagranicznymi rywalami. Oprócz mocnych Polaków organizatorzy zakontraktowali równie silnych Holendrów i Chorwatów, a o pas tej rosyjskiej organizacji dobrze znany polskiej publiczności Fin, triumfator turnieju KSW – Niko Puhakka (MMA 24-11) zmierzy się z utytułowanym rosyjskim kickbokserem Arsenem Shabanovem (MMA 0-0). Jako gość specjalny we Władywostockiej Arenie zapowiadany jest amerykański karateka, kickbokser i aktor Don Dragon Wilson kojarzony przede wszystkich z taniej hollywoodzkiej produkcji „Krwawa Pięść” czy „Batman Forever”.

W królewskiej kategorii wystąpi polski zawodnik K-1, mistrz organizacji ISKA i WKA, a od ubiegłego roku także zawodnik mieszanych sztuk walki – Marcin Różalski (MMA 2-1). Związany z federacją KSW kontrowersyjny Różal zostanie sprawdzony przez bardziej doświadczonego w wielopłaszczyznowej formule Dagestańczyka – Salimgereya Rasulova (MMA 8-5). 25-latek pochodzący z Machaczkały to również striker, ale dysponuje przy tym przyzwoitymi zapasami. Przeciwnik płocczanina doświadczenie zbierał na galach M-1, ProFC czy turniejach organizowanych przez Olega Taktarova. W innej walce ciężkich ukraiński sambista Evgeniy Boldyrev (MMA 6-1) stanie naprzeciw stójkowicza z Surinamu – Jairzinho Rozenstruika (MMA 0-0). W limicie półciężkim miejscowy czarny pas taekwondo Alexander Ilyasov (MMA 2-1) zostanie przetestowany przez dysponującego powalającym kopnięciem, pogromcę Jurkowskiego i Zawady – Chorwata Stjepana Bekavaca (MMA 13-4). W limicie średnim pochodzący z Charkowa sambista bojowy Evgeniy Fomenko (MMA 9-5) spotka się z niepokonanym chorwackim grapplerem Josipem Artukovicem (MMA 6-0), a holenderski weteran Furdjel de Windt (MMA 26-14-1) podda próbie debiutującego w MMA 19-letniego kickboksera z Chabarowska – Zakhara Mikhailova (MMA 0-0). Przeciwnikiem naszego Łukasza Chlewickiego (MMA 7-2, #9 w Rankingu PL) będzie reprezentant teamu Alexander Nevski, młodziutki taj – Sergey Korchagin (MMA 2-1), natomiast w drugiej walce w kategorii półśredniej i zarazem konfrontacji stójkowej – z niedawnym rywalem poznańskiego Węgorza Sergeyem Tsekunovem (MMA 3-1) na polu mieszanych sztuk walki zadebiutuje doświadczony uderzacz Piotr Woźnicki (MMA 0-0). Galę otworzy rywalizacja Mistrza Kraju Chabarowskiego i Syberii w Kickboxingu Maxima Shtepenko (MMA 1-1) z reprezentantem Extreme Cro Team Ivicą Dzebiciem (MMA 5-3).

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza federacji Draka w wadze lekkiej
70 kg.: Arsen Shabanov (0-0) vs. Niko Puhakka (24-11)

Główna karta:

120 kg.: Salimgerey Rasulov (8-5) vs. Marcin Różalski (2-1)
120 kg.: Evgeniy Boldyrev (6-1) vs. Jairzinho Rozenstruik (0-0)
93 kg.: Alexander Ilyasov (2-1) vs. Stjepan Bekavac (13-4)
84 kg.: Evgeniy Fomenko (9-5)  vs. Josip Artukovic (6-0)
84 kg.: Zakhar Mikhailov (0-0) vs. Furdjel de Windt (26-14-1)
77 kg.: Sergey Korchagin (2-1) vs. Łukasz Chlewicki (7-2)
77 kg.: Sergey Tsekunov (3-1) vs. Piotr Woźnicki (0-0)
70 kg.: Maxim Shtepenko (1-1) vs. Ivica Dzebic (5-3)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

103 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 32. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Różal na pierwszym planie na plakacie 🙂 , będzie miał ciężko to wygrać 

 36. Rózala kijowo zestawili, ale przeciwnik to typowy stójkowicz więc jest szansa że zapomni co to parter i bedzie sie bil w stójce – w ktorej Rózal ma wieksze szanse :). No Puhatkowi to dali niezlego weterana, niech to wygra i do UFC xD

 37. Fajnie tak napisać o Dragonie Wilsonie zdawkowo, że to aktor, karateka i kickboxer. To o Le Bannerze proszę pisać , że to podrzędny nieznany kopacz bez tytułów bo tym mniej więcej jest przy Wilsonie.

 38. A co miał wymienić wszytskie filmy, w których zagrał i napisać ważniejsze wygrane? Gościem ma tam być a nie gwoździem programu. A to co zaproponowałeś o JLB to była planowana prowokacja czy poprostu nie miałeś co robić?

 39. Pojedynek o pas mistrza federacji Draka w wadze lekkiej
  70 kg.: Arsen Shabanov (0-0) vs. Niko Puhakka (24-11)

   

  wtf? xD

 40. To raczej nie jest jego debiut w MMA, po prostu w tej części świata nikt nie dba a raportowanie wyników.

 41. @ Jajcarz — nie miałem co robić. O Andersonie Silvie proponowałbym pisac , ze jest znany z reklamy piwa idąc tym tropem. Chodzi mi tylko o to, że to legenda kick boxingu i mistrz jakich mma się jeszcze nie dorobiło. A nie o jakieś filmy. A tak wogóle to luzik i już mi przeszlo
  Ulubieni: Diaz, Faber, Held, Jones, Overeem 😉

 42. Polsat przesadza, ja uważam że Niko powinien jeszcze zawalczyc w Polsce na KSW lub MMA ATTACK, skoro jest On jednym z lepszy lekkich w Europie to dlaczego nie może walczyc w Polsce, przez dziary?? Bezsens i głupota telewizji Polsat.

   

  Ulubieni: Brock Lesnar, Anzor Azhiev, Michael Chandler, Jake Ellenberger, Jan Błachowicz
  Ulubieni: Brock Lesnar, Anzor Azhiev, Michael Chandler, Jake Ellenberger, Jan Błachowicz

 43. W Polsce Puhatek juz nie zawalczy – mowa tu oczywiscie o galach transmitowanych przez Polsat. A w mniejszych eventach to byc moze, ale nie liczyl bym na to. I szczerez mowiac nie ma sensu o Puhatku dalej gadac.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.