Reprezentacja Polski, która już w ten weekend stoczy swoje boje na gali ACB 88, dotarła do Brisbane! Marcin Held Karol Celiński podczas jednego z treningów postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie i opublikować je na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Przypominamy, że 16 czerwca reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn spotka się w klatce z Luke’em Barnattem, a zawodnik Ankos MMA, w swoim debiucie dla ACB, zmierzy się z Callanem Potterem.

Od niedzieli jestem już w Brisbane 🇦🇺💪🏼 Dzisiejszy trening razem z Celiński Karol zrobiony! ACB88 już za 4 dni 🤼‍♂️🥊…

Publiée par Marcin Held sur Mardi 12 juin 2018

24 KOMENTARZE

 1. Tak zmarnować szanse w ufc … :razz:łacz:

  Obawiam się że podobnie może być z Jotko… Z drugiej strony UFC często daje kolejne szanse lokalnym plackom (patrz min. ufc225) robiąc sobie kpinę z fana . Chyba sami nawet na tej stronie przegapiliśmy moment kiedy UFC przestało znaczyć to samo co Liga Mistrzów mimo znaczącej cały czas hegemonii . WAR HELD , WAR CELIŃSKI

 2. Zastanawiam się jak jest z kwestiami finansowymi w przypadku takich gal. Australia ma bardzo drogie bilety lotnicze, czy zawodnikom z mniej płacących organizacji (czyli w praktyce wszystkie poza UFC i gwiazdami poszczególnych organizacji) opłaca się latać do takiej Australii płacąc za bilety dla siebie i sztabu? Podejrzewam, że zakwaterowanie zapewnia organizacja (racja?). Nie wiem ile Held dostanie za walkę, ale jeżeli np. 20000 dolarów, a bilet z wyprzedzeniem kosztuje 1000 to parę tysiaczków już na starcie odpada. A co z zawodnikami zarabiającymi po 5000 za walkę?

 3. Zastanawiam się jak jest z kwestiami finansowymi w przypadku takich gal. Australia ma bardzo drogie bilety lotnicze, czy zawodnikom z mniej płacących organizacji (czyli w praktyce wszystkie poza UFC i gwiazdami poszczególnych organizacji) opłaca się latać do takiej Australii płacąc za bilety dla siebie i sztabu? Podejrzewam, że zakwaterowanie zapewnia organizacja (racja?). Nie wiem ile Held dostanie za walkę, ale jeżeli np. 20000 dolarów, a bilet z wyprzedzeniem kosztuje 1000 to parę tysiaczków już na starcie odpada. A co z zawodnikami zarabiającymi po 5000 za walkę?

  Wątpliwe żeby zawodnik sam opłacał bilety 🙂

 4. Pan Andrzej jak zawsze uśmiechnięty i radosny. Ciekawe czy jak szedł do 1 komuni to czy już wtedy towarzyszył mu ten wyraz twarzy.

 5. Zastanawiam się jak jest z kwestiami finansowymi w przypadku takich gal. Australia ma bardzo drogie bilety lotnicze, czy zawodnikom z mniej płacących organizacji (czyli w praktyce wszystkie poza UFC i gwiazdami poszczególnych organizacji) opłaca się latać do takiej Australii płacąc za bilety dla siebie i sztabu? Podejrzewam, że zakwaterowanie zapewnia organizacja (racja?). Nie wiem ile Held dostanie za walkę, ale jeżeli np. 20000 dolarów, a bilet z wyprzedzeniem kosztuje 1000 to parę tysiaczków już na starcie odpada. A co z zawodnikami zarabiającymi po 5000 za walkę?

  W wypadku ACB to żaden problem bo na wszystko sianko daje Allach.

 6. bez przesady. Zdjęcie nie mówi mi nic związanego z tytułem tego wątku.

  Miałem to samo pisać

 7. Juz widze ,ze pojechali tam glownie pozwiedzac.

  jeszcze tylko szybki wpierdol i do domu – ale za to znajomi sie ze wstydu spala jak zobacza fotki z kangurami. :roberteyeblinking:

 8. Juz widze ,ze pojechali tam glownie pozwiedzac.

  jeszcze tylko szybki wpierdol i do domu – ale za to znajomi sie ze wstydu spala jak zobacza fotki z kangurami.

  Zwiedzanie i zabawa, a walka przy okazji – #GrabowiczStyle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.