Wczoraj odbył się Charytatywny Mecz: Bokserzy vs Zawodnicy MMA, w którym czołówka polskiego pięściarstwa i mieszanych sztuk walki spotkała się na boisku, by wspomóc leczenie 14-letniego Aleksa. Wydarzenie zapełniło trybuny gorzowskiego obiektu niemal w całości. Były łzy wzruszenia, ból po nieudanych wślizgach i radość z możliwości niesienia pomocy.

Na dzisiejsze zdjęcie dnia wybraliśmy moment, w którym kapitanowie obu drużyn wprowadzali młodego bohatera na boisko, by oficjalnie rozpoczął piłkarskie zmagania. Czy potrzeba jeszcze jakiegoś komentarza do tego?

#pobijemy raka

18 KOMENTARZE

 1. To tylko kolejny slogan. Kolejna akcja, która nikomu raka nie wyleczy, a służy głównie dla promocji zawodników. Plusem jest uśmiech dzieci, ale realne życie to walka z tym gównem. Są tacy, którzy twierdzą, że lekarstwo na raka już dawno wynaleziono, ale lobby koncernów farmaceutycznych jest tak silne, że nie ma szans na to by weszło w ogólny obieg, gdyż byłyby to dla nich ogromne straty finansowe. Cholera wie… a najgorsze w tym wszystkim jest to, że 50% użytkowników tego forum umrze na raka, bądź na choroby wieńcowe, bo to najczęstsze przypadki zgonów. Smutne, ale prawdziwe.

 2. To tylko kolejny slogan. Kolejna akcja, która nikomu raka nie wyleczy, a służy głównie dla promocji zawodników.

  A to ten mecz miał wyleczyć raka u tego Aleksa, czy jak? Chłopak ma 14 lat i wie jaka jest sytuacja, nie trzeba mu za każdym razem przypominać z czym przyszło mu się zmierzyć w życiu.

  Plusem jest uśmiech dzieci.

  I na tym powinieneś skończyć tego posta, bo reszta to teorie nieprzystające ludziom mającym więcej niż 12lat(nie uwłaczając tym poniżej 12lat).

 3. bo reszta to teorie nieprzystające ludziom mającym więcej niż 12lat(nie uwłaczając tym poniżej 12lat).

  łaj?

 4. To tylko kolejny slogan. Kolejna akcja, która nikomu raka nie wyleczy, a służy głównie dla promocji zawodników. Plusem jest uśmiech dzieci, ale realne życie to walka z tym gównem. Są tacy, którzy twierdzą, że lekarstwo na raka już dawno wynaleziono, ale lobby koncernów farmaceutycznych jest tak silne, że nie ma szans na to by weszło w ogólny obieg, gdyż byłyby to dla nich ogromne straty finansowe. Cholera wie… a najgorsze w tym wszystkim jest to, że 50% użytkowników tego forum umrze na raka, bądź na choroby wieńcowe, bo to najczęstsze przypadki zgonów. Smutne, ale prawdziwe.

  Nikt nie mówi o tym, że gra w piłkę zawodników wyleczy tego chłopca z raka.

  Nikt nawet tak nie pomyślał.

  A pisanie takich smutów było niepotrzebne.

 5. Motywujące i miłe zdjęcie. Fajna inicjatywa, dużo frajdy dla dzieciaków na pewno a i dla zawodników obu drużyn zapewne też 😉

 6. I na tym powinieneś skończyć tego posta, bo reszta to teorie nieprzystające ludziom mającym więcej niż 12lat(nie uwłaczając tym poniżej 12lat).

  Na zajeciach z chirurgii doktor mowil nam zupelnie co innego. Akurat to ze lekarstwo na raka moze być lub nawet zostało juz wynalezione jest bardzo prawdopodobne. Po prostu sie go nie oplaca udostępniać bo chemioterapia przynosi firmom farmaceutycznym zyski. No ale co tam jakiś głupi lekarz moze wiedziec, lepiej napisac ze to teorie dla 12 latków czy chorych ludzi bo sie jest znafca z cohones :siara:

 7. Na zajeciach z chirurgii doktor mowil nam zupelnie co innego. Akurat to ze lekarstwo na raka moze być lub nawet zostało juz wynalezione jest bardzo prawdopodobne. Po prostu sie go nie oplaca udostępniać bo chemioterapia przynosi firmom farmaceutycznym zyski. No ale co tam jakiś głupi lekarz moze wiedziec, lepiej napisac ze to teorie dla 12 latków czy chorych ludzi bo sie jest znafca z cohones :siara:

  Ta, a Jobs siedzi sobie na jakiejs prywatnej wyspie i popija piwko razem z elvisem i 2paciem

 8. Ta, a Jobs siedzi sobie na jakiejs prywatnej wyspie i popija piwko razem z elvisem i 2paciem

  Porownywac teorie spiskowe o smierci jobsa czy 2paca do biznesu farmaceutycznego :waldeklaugh:

  Troszke inna tematyka.

 9. Porownywac teorie spiskowe o smierci jobsa czy 2paca do biznesu farmaceutycznego :waldeklaugh:

  Troszke inna tematyka.

  Bardziek chodzi o to, ze skoro jedna z najbogatszych osob na swiecie umiera na raka to lekarstwa na raka nie ma.

 10. Bardziek chodzi o to, ze skoro jedna z najbogatszych osob na swiecie umiera na raka to lekarstwa na raka nie ma.

  Porownujac wartosc rynku a majatek Jobsa odpowiedz jest jasna. A po drugie jesli to bylaby prawda to raczej nie wyglądałoby jak zakup papierosow spod lady ze jak zagadasz i masz hajs to dostaniesz

 11. Porownywac teorie spiskowe o smierci jobsa czy 2paca do biznesu farmaceutycznego :waldeklaugh:

  Troszke inna tematyka.

  :matt: no i jak tu to co piszesz traktować poważnie?

 12. :matt: no i jak tu to co piszesz traktować poważnie?

  Brak słów, nie ma co prowadzic dalszej dyskusji. Bez odbioru :kis:

 13. Brak słów, nie ma co prowadzic dalszej dyskusji. Bez odbioru :kis:

  I bardzo dobrze. Wystarczy porozmawiać z kimś ogarniętym z branży, że taki lek być może powstał bo prawdopodobnie da się go zrobić. Ale kurwa czy taki temat jest odpowiedni do takich dyskusji? Na razie tego leku nie ma i trzeba pomagać ile się może, szczególnie dzieciakom, które dotknęła taka tragedia. Bardzo fajna akcja, tyle gwiazd boksu oraz mma, na pewno finansowo duży zastrzyk. I co najważniejsze, bo przy chorobie psychika jest bardzo ważna, uśmiech na twarzy dziecka, poczucie, że nie został sam na tym świecie z przejebaną chorobą. Także kurwa panowie, stonujcie i pogadajcie w hp o tym czy taki lek powstał czy nie. Ten temat zostawcie w spokoju, niech te dzieci mają powód do radości. Tylko tyle i aż tyle.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.