Zdjęcie dnia a na nim Junior Dos Santos prezentujący świetną formę fizyczną którą zbudował dzięki przejściu na dietę ketogeniczną. Były mistrz wagi ciężkiej UFC pochwalił się, że dzięki niskowęglowodanowej diecie którą zaczął dwa tygodnie temu schudł już do 238 funtów (108 kg).

Dos Santos (MMA 21–7) w swojej ostatniej walce w listopadzie zeszłego roku na gali UFC on ESPN+ 24 został znokautowany w drugiej rundzie przez Curtisa Blaydesa. Była to druga przegrana z rzędu po nokaucie z rąk Francisa Ngannou w czerwcu 2019. Przed starciem z „Predatorem”, „Cigano” miał serię trzech zwycięstw z rzędu nad Derrickiem Lewisem, Tai Tuivasą i Blagoyem Ivanovem.

Zobacz również: WIDEO: Curtis Blaydes znokautował Juniora dos Santosa w walce wieczoru UFC on ESPN+ 24!

View this post on Instagram

Hoje eu comecei uma dieta cetogênica. Sem poder treinar na mesma intensidade que estou acostumado mas mantendo a mesma rotina de alimentação, obviamente o peso começou a subir. Em conversa com minha doc @mabogea e meu nutri @marcelo_guedes9 decidimos começar essa dieta. Ela terá a duração de 15 dias, acompanhem o processo desse desafio no stories para entender o motivo que nos levou a a fazer isso. #teamcigano #agoraéahora . | | Today I started a ketogenic diet. Without being able to train at the same intensity I'm used to but maintaining the same feeding routine obviously my weight started to go up. In a conversation with my doc @mabogea and my nutritionist @marcelo_guedes9 we decided to start this diet. It will last for 15 days and I invite you to follow the process of this challenge in my stories and understand the reason why we decided to do it. #teamcigano #thetimeisnow

A post shared by Junior Cigano Dos Santos 🅾️➕ (@juniorcigano) on

32 KOMENTARZE

 1. Ale szczeka rozklekotana i wystarczy mocniejszy podmuch wiatru i go nie ma. Waga pojdzie w dol szczeka tez poleci w dol zaraz.

 2. Cygan sprzed drugiej walki z Cainem to był zabójca , teraz to wrak zawodnika . MMA nie oszczędza nikogo jak się popatrzy na niektórych zawodników , którzy jeszcze 5 lat temu byli na topie a teraz to  wraki

 3. Cigano nawet po wpierdolach od Caina był w stanie pokonać Stipe no ale potem już totalny brak serca do walki i fatalne porażki…

 4. Teraz moda na aż tak ak niski BF a kurde jak dla mnie to wygląda niezbyt estetycznie. Twarz powciągana jak u szkieletora, ciało jakieś takie wiotkie.

 5. Jest już niestety wrakiem, kilka pokazowych walk z drugim rozdaniem wagi ciężkiej może dać. Ale nic ponadto.

 6. Jest już niestety wrakiem, kilka pokazowych walk z drugim rozdaniem wagi ciężkiej może dać. Ale nic ponadto.

  Walki z Cainem zrobiły z Jego organizmem to, co Whitakerowi walki z Romero.

  Chłopy stracili ¾ zawodowego życia na tych wojnach.

  Tu wygląda, jakby schodził po pas Cejudo.

 7. Walki z Cainem zrobiły z Jego organizmem to, co Whitakerowi walki z Romero.

  Chłopy stracili ¾ zawodowego życia na tych wojnach.

  Tu wygląda, jakby schodził po pas Cejudo.

  Można napisać ironicznie, że zgubiła go niegdyś posiadana twardość.

 8. Żal patrzeć, co zostało z dawnego półboga.

  Dokładnie . On naprawdę wyglądał mega dobrze. Jak na jego wagę, wzrost itd  to miał idealną sylwetkę, pierdolniecie i szybkość. Że Miocicz jest mni9stzrem dzis to wiele mówi o poziomie tekj dywizji. Lubie Micoicia. Ale nie róbmy se jaj. JDS w prime by mu urwał głowę w 1 rundzie .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.