https://www.instagram.com/p/Be8ntVuAauL/

Roberto Soldić pokazuje swoją formę przed KSW 43. Nowy mistrz KSW, we Wrocławiu zmierzy się z Dricusem du Plessisem.

60 KOMENTARZE

 1. Nie dość, że mistrzowska forma, to jeszcze oczy się świecą demonicznie, nic dziwnego, że Borys przegrał, bo koleś nie z tego świata, sterydy, moce piekielne, demonizacja, poza tym co on jeszcze robi w KSW, dlaczego nie jest mistrzem UFC, co się dzieje się, koleś powinien już walczyć o trzy pasy w UFC, dlaczego tak nie jest? DLACZEGO?!

 2. Nie dość, że mistrzowska forma, to jeszcze oczy się świecą demonicznie, nic dziwnego, że Borys przegrał, bo koleś nie z tego świata, sterydy, moce piekielne, demonizacja, poza tym co on jeszcze robi w KSW, dlaczego nie jest mistrzem UFC, co się dzieje się, koleś powinien już walczyć o trzy pasy w UFC, dlaczego tak nie jest? DLACZEGO?!

 3. Nie dość, że mistrzowska forma, to jeszcze oczy się świecą demonicznie, nic dziwnego, że Borys przegrał, bo koleś nie z tego świata, sterydy, moce piekielne, demonizacja, poza tym co on jeszcze robi w KSW, dlaczego nie jest mistrzem UFC, co się dzieje się, koleś powinien już walczyć o trzy pasy w UFC, dlaczego tak nie jest? DLACZEGO?!

  Dlaczego nie w UFC? Bo pierwszy rywal z którym by przegrał nosi złożone i tajemnicze imię a brzmi ono: USADA

 4. Dlaczego nie w UFC? Bo pierwszy rywal z którym by przegrał nosi złożone i tajemnicze imię a brzmi ono: USADA

  Przecież widać, że to dieta bezglutenowa i brzuszki.

 5. Roberto Soldić pokazuje swoją formę przed KSW 43. Nowy mistrz KSW, we Wrocławiu zmierzy się z Dricusem du Plessisem.

  Napięci niczym plandeka na Żuku.

 6. Normalny wysportowany chłopak, dieta, brak imprez, duża ilość snu i efekty są. :mamed:

  Tak czy siak,   w ufc fizycznie wiele gorzej by nie wyglądał,moze zniknął by osmiopak i tyle

 7. Często pojawiają się pytania co ja robię, że jestem taki duży. No cóż, to niestety nie kreatyna jak sądzą znawcy z for dyskusyjnych, kulturyści. Panie, kulturyści wbijają cztery razy mniej niż ja. Szczerze mówiąc to do ostatniego cyklu zastosowałem dwa wagony dekanianu nandrolonu, nie wspominając o dwóch zbiornikach testosteronu propionatu.

   – Roberto Soldic

 8. Jak ulany źle, jak docięty też źle. Niektórym to ciężko dogodzić. Soldić ma 2 miesiące do walki, a już teraz wygląda zajebiscie, wiec pewnie forma super i o to chodzi.

 9. Tak czy siak,   w ufc fizycznie wiele gorzej by nie wyglądał,moze zniknął by osmiopak i tyle

  Nie wydaje mi się. Zobacz jak na tle Gamrota prezentuje się Held.

  Od razu widać, że UFC jest, nie po raz pierwszy zresztą, w czarnej dupie Pana White'a.

 10. Nie wydaje mi się. Zobacz jak na tle Gamrota prezentuje się Held.

  Od razu widać, że UFC jest, nie po raz pierwszy zresztą, w czarnej dupie Pana White'a.

  Różnica bylaby na pewno, ale jak widziałem zdjęcie z treningu Soldica z Hadzovicem to ten drugi strasznie  jakoś nie odbiegal

 11. Trochę lecicie z fantazją. Spójrzcie np na judoków albo zapaśników polskich. Zapewniam Was, że nie ma tam kasy na koks + maskowanie, a wielu zawodników mogłoby śmiało stanąć przy Soldicu.

 12. Trochę lecicie z fantazją. Spójrzcie np na judoków albo zapaśników polskich. Zapewniam Was, że nie ma tam kasy na koks + maskowanie, a wielu zawodników mogłoby śmiało stanąć przy Soldicu.

  Ta jasne. Na koks to jest kasa nawet u dresiarza polskiego z siłowni osiedlowej co robi w tesco na magazynie a co dopiero u zapaśników.

 13. o ja pierdole kurwa mac, przeciez borys przy nim wyglada jak dziecko, jakim cudem to cos robi wage, tu wyglada jak na polciezka i wcale z niego nie jakis kurdupel 180 cm.

 14. Dlaczego nie w UFC? Bo pierwszy rywal z którym by przegrał nosi złożone i tajemnicze imię a brzmi ono: USADA

  To chyba jakiś japończyk!

 15. Często pojawiają się pytania co ja robię, że jestem taki duży. No cóż, to niestety nie kreatyna jak sądzą znawcy z for dyskusyjnych, kulturyści. Panie, kulturyści wbijają cztery razy mniej niż ja. Szczerze mówiąc to do ostatniego cyklu zastosowałem dwa wagony dekanianu nandrolonu, nie wspominając o dwóch zbiornikach testosteronu propionatu.

   – Roberto Soldic

  Gimby nie znajo

 16. Się dziwujecie. Świetny gen + dobra bomba i efekt jest. Nie ma dużo takich ludzi, ale się trafiają, mają naturalne predyspozycje. A w KSW kontroli nie ma…więc wiadomo. Bardziej zastanawia jak on to do półśredniej zbija:lol:

 17. Trochę lecicie z fantazją. Spójrzcie np na judoków albo zapaśników polskich. Zapewniam Was, że nie ma tam kasy na koks + maskowanie, a wielu zawodników mogłoby śmiało stanąć przy Soldicu.

  Ja też Cię zapewniam, że w zapasach to koksu jak potu- bez znaczenia czy u amatorów, czy zawodowców.

  Wszyscy ładujemy, nawet Ci na emeryturze sportowej. 🙂

  no dobra, może nie wszyscy, ale wystarczająco dużo osób by rzec, że większość.

 18. Wszyscy twierdza, ze Roberto poleglby w starciu z USADA. Byc moze, ale ja mam coraz wiecej watpliwosci co do skutecznosci tej instytucji.

 19. Często pojawiają się pytania co ja robię, że jestem taki duży. No cóż, to niestety nie kreatyna jak sądzą znawcy z for dyskusyjnych, kulturyści. Panie, kulturyści wbijają cztery razy mniej niż ja. Szczerze mówiąc to do ostatniego cyklu zastosowałem dwa wagony dekanianu nandrolonu, nie wspominając o dwóch zbiornikach testosteronu propionatu.

   – Roberto Soldic

  Specjalnie wbiłem na formu żeby zalajkowac ten komentarz, łza się w oku kręci

 20. up

  ten borrachinia to musi miec jakies nieziemskie koksy bo go jeszcze nie zlapali xd

  on jest dopiero od niedawna pod USADA, poczekajmy z rok, jego sylwetka się zmieni pozbawiona wspomagaczy

 21. Trochę lecicie z fantazją. Spójrzcie np na judoków albo zapaśników polskich. Zapewniam Was, że nie ma tam kasy na koks + maskowanie, a wielu zawodników mogłoby śmiało stanąć przy Soldicu.

  Widac kolego ze pojęcia nie masz co w trawie piszczy… Nawet nie wiesz kto i na jakim poziomie siega po doping i to w niszowych sportach… Widac ze Lombard dobre walizki z zaopatrzeniem przywiozl z USA kurwa jakie dziki!!

 22. Widac kolego ze pojęcia nie masz co w trawie piszczy… Nawet nie wiesz kto i na jakim poziomie siega po doping i to w niszowych sportach… Widac ze Lombard dobre walizki z zaopatrzeniem przywiozl z USA kurwa jakie dziki!!

  Kolega ma racje! Większość kuje, już na poziomie 'pierwszego kroku bokserskiego' 😉

 23. Hahahahah doping jest obecny aktualnie nawet w e-sporcie, tak, nerdy napierdalający w gierki ćpają jakieś pobudzacze, żeby lepiej napierdalać w gierki, a tu będzie gadał ktoś, że w zapasach czy judo nie ma hajsu na doping.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.