alpha male

Team Alpha Male świętuje wywalczenie upragnionego pasa UFC za sprawą T.J. Dillashawa. Wcześniej swoje walki o tytuł przegrywali, widoczni na zdjęciu Joseph Benavidez, Chad Mendes i Urijah Faber.

16 KOMENTARZE

 1. Jeszcze kilka dni temu wszyscu zgodnym chórem mówili #1 Barao # 2 Faber …. . długo długo NIKT …… i potem reszta dywizji
  ,\.Dziś śmiechy z Fabera , że w sumie dwa razy nie dał rady, że cienki, że zadrości .Pewnie że zazdrości jak 100% ludzi którzy byliby na jego miejscu.

 2. Faber, dobra mina do złej gry, raczej nie bardzo będzie chciał toczyć bój o pas z kolegą.

 3. No tak, bo on musi być zawistny jak niektórzy tutaj, cieszy się z sukcesu kolegi z zespołu, a Lamusy dupa cicho

 4. A kto powiedział że nie będzie chciał toczyć boju z kolegą? Biznes to biznes, Condit z GSP też walczyli.

 5. Owszem, biznes to biznes, są jednak takie decyzje, których biznes nie poróżni. Popatrz na Velasquez'a i Cormier'a.

 6. Z tym że Cormier poszedł wagę niżej, a Mamed z Michałem to pewnie takie ziomy że ho ho.
  Ja podałem przykład, Condit i GSP są z tego samego gymu,i nie przeszkadzała im walka. Bo niby skąd możemy wiedzieć jakie stosunki łączą T.J. z Urajah?

 7. GSP trenuje w Montrealu, Condit w Nowym Meksyku, jedyny wspólny mianownik, to Greg Jackson, jednak nie są to klubowi koledzy w normalnym rozumieniu.

  TJ nie będzie walczył z Faberem. Mówił już o tym chyba na konferencji. Oni tam mieszkają wszyscy obok siebie, trenują razem. To jedna wielka rodzina. Nie widzę opcji na to, aby do takiej walki miało dojść.

 8. Ale wy pieprzycie z tym Faberem. Wiadomo, cieszy się, że jego kumpel zdobył pas, ale na pewno w głębi duszy żałuje, że to nie on jest posiadaczem. Każdy na pewno miał podobne sytuacje w życiu.

 9. Jeden element na tej fotce nie pasuje, który ? Laughing

  Heh, TJ zaskoczył cały świat i cały Team Alpha Male, akcje Mendesa rosną przed walką z Aldo

 10. Też sądzę, że Faber wziął to na klatę jak prawdziwy mężczyzna i jego radość z wygranej kolegi była szczera (na taka przynajmniej wyglądała). W końcu Urijah miał 2 razy swoją szansę i skoro jemu się nie udało, to lepiej żeby pas przejął kumpel z klubu niż żeby nadal targał go Barao. Nie wszyscy myślą takimi zawistnymi kategoriami jak gros ludzi w naszym „polaczkowie”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.