Powyżej punktacja sędziów z piątkowej walki Jotko vs. Hadzovic z gali MMA Attack 2. Po przejściu galeria pozostałych skanów kart punktowych. 

 

 

19 KOMENTARZE

 1. Nie wiem dlaczego dwaj sędziowie punktowi dali remis po pierwszej rundzie (Carlos da Silva vs Piotr Strus), według mnie, pierwsz runda da Silvy był dużo lepszy od Piotrka.

 2. dssport

  Ja nie pytałem nikogo dlaczego tak się stało że sędziowie punktowali na remis, więc twoja odpowiedz jest tu zbędna.

 3. Nieżle punktowali sędziowie tylko 10 – 10 w walce Strusa mnie zaskoczyła

 4. Ja dodam tylko od siebie że zachowanie sędziego (Jan Schneider) podczas walki Burneika – Najman było tragicznie. Nie powinien więcej sędziować. Pomimo że jestem laikiem to zauważyłem 2 poważne błędy, pierwszy to sytuacja po gongu, zawodnicy nadal na siebie napierali – sędzie w ogóle nie zareagował mimo że powinien. Druga sytuacja to to że Najman odklepał a ten tego nawet nie zauważył.

 5. Łooo remis dali w pierwszej rundzie Strusa z Wendresem ;o przecież Strus to nawet Silvie nic nie zrobił… zresztą dla Jotki też trochę zawyżone ale no cóż 😉

 6. W walce Burneiki sędzia w momencie gongu był w ogóle w innej części ringu i chyba myślał o niebieskich migdałach.

 7. Również zgadzam się z Wami, że sędzia ringowy podczas walki Burneiki z Najmanem dopuścił się karygodnych błędów. Nie powinien już więcej sędziować na galach MMA Attack. Niech sobie sędziuje na jakichś FAŁ’ach i innych małych galach.

 8. Zgadzam się, że sędzia ringowy podczas walki Burnejka vs. Najman się nie popisał. Oprócz wymienionych wyżej rzeczy to moim zdaniem powinien mobilizować zawodników do walki bo ewidentnie pierwsza runda była 'uciekana’. Sędzia sprawiał wrażenie jakiegoś zlęknionego i niezdecydowanego.

 9. sędzia bał się tej nieprawdopodobnej pompy 😀
  a tak na poważnie, to owszem, sytuacja w której walka się kończy a sędzia jest w zupełnie innej części oktagonu i dochodzi do dalszej wymiany (bo było to kilka ciosów) jest absolutnie niedopuszczalna!

 10. Jak by sędzia przerwał po pierwszym klepaniu Najmana, to ten po walce znowu by mówił że wcale nie przegrał itd. 😀

 11. Ten cały Johan nie popisał się zarówno w octagonie jak i na kartach.

 12. Teraz nie dziwi mnie, czem Lenartowicz odczytał metodę zakończenia walki jako "ground and pound"…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.