Już 9 grudnia ruszamy z Typerem LV BET, w którym do wygrania będzie 600 zł w formie bonusów na konto!
Typer trwa cały miesiąc i obejmuje 3 gale:
  • UFC Fight Night: Swanson vs. Ortega – 9 grudnia
  • UFC on Fox: Lawler vs. dos Anjos – 16 grudnia
  • UFC 219: Cyborg vs. Holm – 30 grudnia
Typujemy wybrane zestawienia, a zabawa ma charakter rankingowy. Za poprawnie wytypowane zestawienie,  otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt*. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 200/150/100/50/50/50 zł na swoje konto na LVbet.pl.
Zestawienia, które typujemy:
Cub Swanson vs. Brian Ortega
Jason Knight vs. Gabriel Benítez
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher
Albert Morales vs. Benito Lopez
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili
WARUNKI UCZESTNICTWA: Na każdej gali trzeba będzie też obstawić jeden z wybranych pojedynków za kwotę minimum 10 zł (singiel lub combi). Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera. Czyli jeśli ktoś znajdzie się w szczęśliwej szóstce, ale nie wpłacał 10 zł na na wybrane zestawienie, nie otrzyma bonusu. Obrót nagrody to: 3x po kursie 1.50.
*Punkt przy poprawnej metodzie skończenia, aktywuje się tylko jeśli również zawodnik był poprawnie wytypowany. W przypadku remisów, dogrywka będzie miała miejsce na najbliższej styczniowej gali UFC.
Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.