Legalny bukmacher Betclic w ramach współpracy z naszym portalem podwyższył kurs na dwa zdarzenia łączone. W jednym „AND NEW” do wytypowania są pretendenci Colby Covington oraz Zhang Weili i kurs na nich z 6,46 poszybował na 7,50. W drugim „AND STILL” jeśli wierzymy w obecnie panujących mistrzów, możemy wytypować Kamaru Usmana + Rose Namajunas. W tym przypadku wzrost mamy z 2,53 na 3,00.

Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 100 zł, ale nie można tego zakładu łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO.

Jeśli nie macie jeszcze konta w Betclic, to możecie je założyć z naszym kodem MMARocks i zagrać swój pierwszy kupon bez ryzyka do 550 zł.

AND STILL

Kamaru Usman to obecny dominator wagi półśredniej. W swojej karierze przegrał tylko raz, a od 2013 roku ma passę aż osiemnastu zwycięstw z rzędu, w tym cztery obrony tytułu. Walka z Colbym to rewanż. Obaj zawodnicy spotkali się dwa lata temu i po świetnej walce, Usman znokautował pretendenta w piątej rundzie.

Dla Rose Namajunas walka z Weili Zhang to również rewanż. Ich pierwsza walka jednak była całkiem niedawno, bo w kwietniu tego roku. Rose pokonała wtedy Weili przez KO w pierwszej rundzie. Zawodniczka na rozkładzie ma takie nazwiska jak Andrade czy Jędrzejczyk.

AND NEW

Po porażce z Usmanem, Colby Covington wyszedł na prostą, pokonując byłego mistrza dywizji, Tyrona Woodleya. Było to jednak ponad rok temu. Teraz zawodnik wraca by zemścić się za porażkę z 2019 roku. Dla wielu pierwsza ich walka była bardzo wyrównana do czasu nokautu w piątej rundzie.

Weili Zhang przegrała w swojej karierze dwie walki. Pierwszą i ostatnią. Dwadzieścia jeden zwycięstw z rzędu zostało przekreślonych przez Rose Namajunas w ich walce na UFC 261. UFC zestawiło natychmiastowy rewanż. Zhang na rozkładzie, podobnie jak Namajunas, również ma Jessicę Andrade oraz Joannę Jędrzejczyk.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Swebs
Swebs

EFC Africa
Lightweight

2,827 komentarzy 3,160 polubień