31 stycznia 2023 odbędzie się kolejna edycja polskich “Nagród Bukmacherskich” za rok 2022. Eksperci z branży zakładów, przyznali siedem nominacji naszemu partnerowi Superbet. Dodatkowa nagroda może zostać przyznana także dzięki czytelnikom MMARocks!

Gala “Nagród Bukmacherskich” to uroczyste wydarzenie połączone z możliwością spotkania się przedstawicieli legalnych w Polsce firm bukmacherskich. Firmy te mogą zdobyć statuetki w 15 kategoriach, z czego najbardziej prestiżowy jest tytuł BUKMACHERA ROKU. W ubiegłym roku Superbet zwyciężył w takich kategoriach jak: “NAJLEPSZY MARKETING”, “NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA” oraz “NAGRODA UŻYTKOWNIKÓW”. Ostatnia z nich rozstrzygnęła się tylko i wyłącznie głosami środowiska i graczy, którzy mieli możliwość wybrania swojej ulubionej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce na stronie organizatorów. Sukces ten może zostać powtórzony, ponieważ ponownie ruszyło głosowanie za rok 2022. Zachęcamy do wyboru naszego partnera Superbet.

Ponadto na stronie można poznać argumentacje, w zakresie wszystkich przedstawionych nominacji, w tym pozostałe nominacje Superbet w kategoriach: “NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ”, “NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS” “NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA”, “ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER” “NAJLEPSZY MARKETING”, “NAJLEPSZE ZAKŁADY LIVE” oraz “NAJLEPSZY CUSTOMER SERVICE”.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.