Zdobądź fejm i wygraj gotówkę w specjalnej edycji zabawy free to play – SuperGame: FEJM. Do podziału pula 125 000 złotych a najlepszy z typujących będzie mógł spodziewać się wyjątkowego gościa na swojej imprezie. Sławek Peszko na Twojej domówce? Tylko w Superbet!

SuperGame stał się już niemal znakiem firmowym marki Superbet. Co tydzień (a czasami nawet częściej) gracze posiadający konto mogą za darmo wytypować wyniki wydarzeń sportowych wygrywając przy tym nagrody w czystej gotówce. Zagrać może każda pełnoletnia osoba i co najważniejsze, nie ma żadnego ryzyka przegranej! Poprawne odpowiedzenie na 10 pytań pozwala na udział w podziale Jackpota o wartości 100 000 PLN! Dla wszystkich tych, którzy poprawnie wytypują 8 lub 9 pojedynków czeka 25 000 PLN, które zostanie przydzielone każdemu proporcjonalnie do liczby graczy.

Specjalna edycja SuperGame składa się z 10 pytań, przy czym dziewięć z nich jest związanych ze sportami walki a jedno z rozgrywkami piłkarskimi. Tym razem na zwycięzcę, oprócz wspomnianego Jackpota, czeka również nagroda dodatkowa, jaką jest obecność Sławomira Peszki na imprezie szczęśliwca. Opowieści zza kulis szatni pełne anegdot to chyba interesujący sposób na spędzenie wieczoru?

W 2022 roku w ramach promocji SuperGame firma rozdała ponad 3,5 mln złotych. Jednym ze szczęśliwców jest Pan Mariusz, który w listopadzie zgarnął Jackpot 100 000 PLN, a jego przepis na sukces był… dość niespodziewany! Symboliczny czek wręczył mu osobiście  podczas nagrania programu „Skrzydłowy, Bramkarz i Łącznik” jego autor Tomasz  Smokowski oraz pozostali ambasadorzy Superbet Jerzy Dudek i Sławomir Peszko!

Wystarczy zatem zaledwie jedna minuta, by dać sobie szansę na dołączenie do grona szczęśliwców.

Nie warto zwlekać, warto spróbować! Zagrać możesz TUTAJ
(https://sprbt.pl/SUPER_GAME_FEJM).

Szykuj się już na wizytę Sławka Peszki! Będzie się działo!

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.