Informacja prasowa:

Jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników MMA w Polsce – Rafał Kijańczuk – został ambasadorem legalnego bukmachera TOTALbet. Logo nowego sponsora znajdzie się na stroju Kijańczuka już podczas gali FEN 25 w Ostródzie (15.06). – Jest to bardzo ciekawy, efektownie walczący zawodnik i z przyjemnością dołożymy cegiełkę do rozwoju jego kariery – zapowiada dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

Rafał Kijańczuk ma 27 lat. Przebojem wdarł się do czołówki wagi półciężkiej w Polsce. Stoczył 8 zawodowych walk – 7 wygrał przed czasem, a 6 w pierwszej rundzie! Jego styl to frontalny atak i brutalna siła, podparta dobrą techniką. To sprawia, że kibice go uwielbiają.

Na początku roku Kijańczuk podpisał kontrakt z federacją FEN, której TOTALbet jest sponsorem. W ten sposób bukmacher, będący częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, powiększył swój udział na rynku sportów walki.

– Udział ­MMA w rynku zakładów bukmacherskich stale rośnie, dlatego współpraca z Rafałem powinna nam przynieść wiele korzyści. Mamy nadzieję, że my także pomożemy Rafałowi w odniesieniu sukcesów – dodaje Furmańczyk.

– Dzięki sponsorom mogę koncentrować się na treningu i rozwijaniu kariery, dlatego bardzo cieszę się, że TOTALbet mi zaufał. Efekty będzie widać już w Ostródzie, do zobaczenia na gali FEN – komentuje Rafał Kijańczuk.

TOTALbet zamierza wykorzystać współpracę z Kijańczukiem do promocji marki i realizacji celów wizerunkowych. W planach są także wspólne akcje dla Kibiców. Pierwsza okazja już w ten weekend na targach Go Active, gdzie przy stoisku TOTALbet zawodnik będzie rozdawał autografy.

Kijańczuk 15 czerwca w Ostródzie zmierzy się z Adamem Kowalskim. Jest zdecydowanym faworytem, kurs na jego zwycięstwo w TOTALbet wynosi 1.10. W niedługim czasie pochodzący z Chełma zawodnik ma szansę stać się gwiazdą numer jeden organizacji FEN. W ubiegłym roku niewiele brakowało, by został mistrzem rosyjskiej organizacji M1-Global, w walce o pas przegrał jednak z Chadisem Ibragimowem. Była to pierwsza porażka, a wcześniejsze pasmo zwycięstw zaowocowało statuetką Heraklesa dla odkrycia roku w polskim MMA.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

22 KOMENTARZE

 1. Super info. Możecie coś jeszcze o tym BET coś tam dopisać bo trochę mało. Trochę za dużo lokowania produktu MMA w tym, nie ma co przesadzać :korwinstupid:

 2. Super info. Możecie coś jeszcze o tym BET coś tam dopisać bo trochę mało. Trochę za dużo lokowania produktu MMA w tym, nie ma co przesadzać :korwinstupid:

  Przecież to bardzo dobra wiadomość. Jeśli duże firmy nie będą inwestować w MMA, to będzie stagnacja i powolna zapaść dyscypliny, a zawodnicy będą mieli takich sponsorów jak poniżej:

  Jeśli Ciebie takie informacje nie cieszą, że zawodnik swoje zarobi, duża firma inwestuje w dyscyplinę, to wątpię, że to MMA kiedykolwiek wypłynie na szersze wody. To nawet nie zwykły sponsoring a ambasador marki. Ja się cieszę, że TotalBet wybrało Kijańczuka zamiast jakiegoś piłkarza.

 3. gratulacje

  jak widać mało znany zawodnik może mieć poważnego sponsora bukmacherskiego

  trzeba przyznac, ze gosc wyglada niesamowicie, na pewno tez to mialo wplyw na pozyskanie sponsorow

 4. W niedługim czasie pochodzący z Chełmu zawodnik ma szansę stać się gwiazdą numer jeden organizacji FEN.

  Zapewne sam Rafał jak i wszyscy mieszkancy Chełma sa wniebowzieci 😉

  Kurs na Kijane niestety wykluczajacy granie.

 5. Zapewne sam Rafał jak i wszyscy mieszkancy Chełma sa wniebowzieci 😉

  Kurs na Kijane niestety wykluczajacy granie.

  może Kowalskiego? nikt mi nie powie, że Kijana przeciętniak jakiś nie może pokonać, po tym jak go Rusek zlał w parterze po pierwszym obaleniu

 6. może Kowalskiego?

  Teoretycznie moze przelezec Rafala, ale Mateusz Ostrowski, ktory nigdy nie byl jakims super puncherem, usadzil Adama. Jak Kijanczuk trafi to bedzie po walce.

 7. Teoretycznie moze przelezec Rafala, ale Mateusz Ostrowski, ktory nigdy nie byl jakims super puncherem, usadzil Adama. Jak Kijanczuk trafi to bedzie po walce.

  możliwe, jeszcze vaso po 2,1 jest na czysto

  edit Kowalski nobet slaby jest

 8. Przecież to bardzo dobra wiadomość. Jeśli duże firmy nie będą inwestować w MMA, to będzie stagnacja i powolna zapaść dyscypliny, a zawodnicy będą mieli takich sponsorów jak poniżej:

  Jeśli Ciebie takie informacje nie cieszą, że zawodnik swoje zarobi, duża firma inwestuje w dyscyplinę, to wątpię, że to MMA kiedykolwiek wypłynie na szersze wody. To nawet nie zwykły sponsoring a ambasador marki. Ja się cieszę, że TotalBet wybrało Kijańczuka zamiast jakiegoś piłkarza.

  Powiedz, że to z hadesem to fake

  :razz:utinlaugh::waldeklaugh:

 9. Przecież to bardzo dobra wiadomość. Jeśli duże firmy nie będą inwestować w MMA, to będzie stagnacja i powolna zapaść dyscypliny, a zawodnicy będą mieli takich sponsorów jak poniżej:

  Jeśli Ciebie takie informacje nie cieszą, że zawodnik swoje zarobi, duża firma inwestuje w dyscyplinę, to wątpię, że to MMA kiedykolwiek wypłynie na szersze wody. To nawet nie zwykły sponsoring a ambasador marki. Ja się cieszę, że TotalBet wybrało Kijańczuka zamiast jakiegoś piłkarza.

  Spoko, myślałem że robicie im reklamę i odpalają wam hajs. Komentarz był uszczypliwo-sarkastyczny przez to :tease:

  Z tym Hadesem strzał w 10. „Mamed wyślę cię do piachu”, „Super lekkie trumny – polecam Mariusz Pudzianowski”. Zakład pogrzebowy Bytom wymyślił by tutaj sporo haseł reklamowych :mamed:

 10. Kolejny przyklad tego ze nie poziom sportowy rywali a telwizka ktora transmituje walke przeklada sie na sponsorow. Walczac w M-1 duzo gorzej pozyskac sponsorow niz walczac np. na FEN gdzie walke prawdopodobnie bedzie mozna obejrzec na otwartym Polsacie

 11. Kolejny przyklad tego ze nie poziom sportowy rywali a telwizka ktora transmituje walke przeklada sie na sponsorow. Walczac w M-1 duzo gorzej pozyskac sponsorow niz walczac np. na FEN gdzie walke prawdopodobnie bedzie mozna obejrzec na otwartym Polsacie

  dlatego ACA nigdy nie będzie w Polsce miało znaczenia

  nie istnieją w internecie i nie istnieją w telewizji

 12. dlatego ACA nigdy nie będzie w Polsce miało znaczenia

  nie istnieją w internecie i nie istnieją w telewizji

  Ciekawe czy promują swoją gale innymi sposobami niż tylko portale branżowe, jakieś plakaty w Łodzi, ogłoszenia w lokalnych gazetach.

 13. Ciekawe czy promują swoją gale innymi sposobami niż tylko portale branżowe, jakieś plakaty w Łodzi, ogłoszenia w lokalnych gazetach.

 14. @Cloud fajnie, że poprawiłeś, ale nadal jest błąd. Rafał pochodzi z Chełma na Lubelszczyźnie, nie z Chełmna 😉

  Fuck my life 😀

 15. dlatego ACA nigdy nie będzie w Polsce miało znaczenia

  nie istnieją w internecie i nie istnieją w telewizji

  Trend nadaje tv i od tv duzo zalezy czy to w kwestii sportu czy innych dziedzin

 16. @Marcin TOTALbet , Wasza firma oferuje promocję "Reload 100% do 500 zł!", skorzystałem z niej spełniając warunki bonusu. Następnie wydarzenie które obstawiłem zostało unieważnione, bo wystawiliście zły kurs. Jednym z warunków uzyskania bonusu było postawienie dwóch nie-identycznych zakładów. Za jeden kupon zwrócono mi pieniądze, na drugim unieważniono to samo wydarzenie, zostawiając jedno po kursie 1.3. Każdy zwrot unieważnia bonus, zatem straciłem go z powodu tego że wystawiliście błędny kurs. Chciałbym aby unieważniono mi drugi zakład lub przywrócono ważność pierwszego. Czy da się coś zrobić w tej kwestii?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.