Nasz partner Superbet zaprezentował pierwsze kursy na walkę Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem, która odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW 83: Colosseum 2 na PGE Narodowym w Warszawie. Francuz jest na ten moment zdecydowanym faworytem.

⇒ Oferta powitalna dla nowych graczy! Odbierz do 3754 PLN na start z kodem MMAROCKS

Kurs na wygraną Salahdine’a Parnasse’a (MMA 17-1-0) wynosi 1.55, podczas gdy zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego (MMA 25-8-1) zostało „wycenione” na 2.45. Polak po raz pierwszy od dawna jest więc stawiany w roli underdoga – ostatni raz miało to miejsce w sierpniu 2020 roku, kiedy walczył z Mateuszem Gamrotem.

⇒ Nasz profil i nasze zakłady możecie już śledzić w najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Wpadnijcie do zakładki SuperSocial na Superbet!

Pierwotnie walka Ziółkowskiego z Parnassem miała odbyć się 12 listopada 2022 roku na KSW 76. Polak doznał jednak kontuzji, która wykluczyła go ze starcia.

Ziółkowski aktualnie kontynuuje serię czterech zwycięstw z rzędu. Rozpoczął ją w grudniu 2020 roku nokautując Romana Szymańskiego i zdobywając pas mistrzowski w kategorii lekkiej. W kolejnych obronach tytułu pokonywał Macieja Kazieczkę, Borysa Mańkowskiego i Sebastiana Rajewskiego. Ostatnią przegraną 32-latek poniósł w sierpniu 2020 roku – jednogłośną decyzją sędziów przegrał wtedy z Mateuszem Gamrotem.

Parnasse jest niepokonany w ostatnich czterech walkach. Francuz po przegranej przez nokaut z Danielem Torresem w styczniu 2021 roku, udanie powrócił kilka miesięcy później poddając Filipa Pejica, a następnie zrewanżował się Torresowi, odbierając mu stracony wcześniej pas. W marcu ubiegłego roku Parnasse poddał w czwartej rundzie Daniela Rutkowskiego, broniąc tytuł kategorii piórkowej, natomiast w listopadzie zdobył tymczasowy pas kategorii lekkiej, poddając w czwartej odsłonie Sebastiana Rajewskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MaloHombre

KSW
Heavyweight

5,929 komentarzy 20,320 polubień

Chyba spoko zagrać na Mariana?
Zaskakująco wysoki kurs

Odpowiedz 2 polubień

Roshi

UFC
Heavyweight

19,491 komentarzy 59,106 polubień

@Jakub Madej no i kogo gramy? :jimcarrey:

Odpowiedz polub

zielony666

UFC
Lightweight

9,105 komentarzy 36,194 polubień

Kurde liczyłem na wincy - niech Management Mariano coś zrobi z tym kursem! Co ten Marian taki placek? MISTRZ Z POLSKI! Czorny powinien nie mieć szans!

Odpowiedz polub

tex

Oplot Challenge
Middleweight

111 komentarzy 158 polubień

Chyba spoko zagrać na Mariana?
Zaskakująco wysoki kurs

2.45 to 41%, w ogole nie wysoki kurs

Odpowiedz polub

PIR

PRIDE FC
Lightweight

6,361 komentarzy 17,813 polubień

Jak na moje oko to Marian go rozpierdoli, :kis:

Odpowiedz polub

TOLK84

Brutaal
Lightweight

521 komentarzy 831 polubień
bartoszkrk

Legacy FC
Featherweight

1,914 komentarzy 1,141 polubień

Marian może wygrać tą walkę na pkt

Odpowiedz polub