kursy-onfox22

Pojawiła się pełna oferta kursów bukmacherskich na galę UFC on FOX 22 na stronie naszego sponsora LV BET. Wydarzenie firmowane nazwiskami zawodniczek dywizji słomkowej Paige VanZant i Michelle Waterson odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Walka wieczoru zapowiada się na wyrównaną, co odzwierciedlają kursy bukmacherskie. Nieznaczną faworytką jest VanZant z kursem 1.81. Potencjalne zwycięstwo jej rywalki możemy obstawiać po kursie 1.91. Paige jeszcze niedawno rozpatrywana była jako pretendentka do pasa mistrzowskiego – który niezmiennie jest w posiadaniu Joanny Jędrzejczyk – jednak porażka z Rose Namajunas oddaliła ją od boju o tytuł.

W drugiej walce wieczoru mamy pojedynek charakterystycznego Sage’a Northcutta z Mickeyem Gallem. Ten drugi znany jest przede wszystkim z faktu pokonania „CM Punka” w jego debiucie w Ultimate Fighting Championship. To wystarczyło by postawić go w roli faworyta. Przy nazwisku Galla widnieje liczba 1.66, natomiast jego rywal jest underdogiem z kursem 2.11.

Teoretycznie największym „pewniakiem” gali UFC on FOX 22 jest Urijah Faber. W pojedynku dwóch prawdziwych weteranów Mieszanych Sztuk Walki „The California Kid” startuje jako ogromny faworyt z kursem 1.21. Zwycięstwo jego oponenta, Brada Picketta można obstawiać po kursie 3.90.

Kursy na UFC on FOX 22 i inne gale MMA znajdziecie na stronie LV BET.

8 KOMENTARZE

 1. Sage underdogiem.:mamed: Buki obnażyły jego "talent".

  Zachęcam do zerknięcia w dział zakłady bukmacherskie, zarzuciłem tam filmik obnażający talent Gall'a :joer:

 2. Zachęcam do zerknięcia w dział zakłady bukmacherskie, zarzuciłem tam filmik obnażający talent Gall'a :joer:

  Z ciekawości zobaczyłem i stwierdzam, że w przypadku tej konkretnej walki Twoje argumenty mnie nie przekonują. Fajnie, że zrobiłeś temat, sypnę lajkiem za robotę, ale wiedz, że Gall podda Sejdża. Mark maj łords.

 3. Z ciekawości zobaczyłem i stwierdzam, że w przypadku tej konkretnej walki Twoje argumenty mnie nie przekonują. Fajnie, że zrobiłeś temat, sypnę lajkiem za robotę, ale wiedz, że Gall podda Sejdża. Mark maj łords.

  Tak jak napisałem, nie wykluczam takiej opcji, ale szansę oceniam na 70-30 dla Sage'a. Po tym co widziałem w walce amatorskiej Gall'a uważam, że Northcutt zrobi go na miękko (od razu zaznaczę, nie jestem fanem tego Kena).

 4. Tak jak napisałem, nie wykluczam takiej opcji, ale szansę oceniam na 70-30 dla Sage'a.

  Szanuję Twoje zdanie. Jako antyfan Sage'a muszę mu oddać, że ma o niebo lepszą stójkę od Galla i jeśli walka nie trafi na ziemię, to ubije "Mikiego" najpóźniej w 2 rundzie.

 5. Ej, ja byłem pewien że Sage będzie faworytem i to sporym. Przecież Gall nie wygrał z żadnym zawodnikiem, który odniósł by zwycięstwo w zawodowym mma.

 6. Ej, ja byłem pewien że Sage będzie faworytem i to sporym. Przecież Gall nie wygrał z żadnym zawodnikiem, który odniósł by zwycięstwo w zawodowym mma.

  Chyba nawet początkowo byl i to dosc wyraźnym.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.