Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z najszybciej rosnącym bukmacherem w Polsce – Zakładami Bukmacherskimi Superbet.

Co to oznacza dla naszych czytelników? Na stronie MMARocks pojawiać się będą analizy, typowania oraz przeglądy bukmacherskie najważniejszych wydarzeń ze świata MMA. Redakcja portalu będzie uważnie śledzić ofertę Superbet i bazując na naszej wiedzy, wyciągać z niej najkorzystniejsze kursy. Startujemy już od gali KSW 78, która obędzie się 21 stycznia w Szczecinie!

Spodziewajcie się też konkursów oraz akcji promocyjnych, które skierowane będą bezpośrednio do fanów portalu MMARocks!

Czym wyróżnia się Superbet? Jedną z najnowocześniejszych aplikacji na rynku do zakładów sportowych, która nie ma sobie równych! Eksperci oraz użytkownicy przyznali jej najwyższe oceny w „Badaniu Bukmacherskim 2021”. Redakcja LagalniBukmacherzy.pl również wyróżniła bukmachera za najlepszą aplikację mobilną (a przy okazji za najlepszy marketing). Superbet został też doceniony przez użytkowników wspomnianego wyżej portalu, którzy przyznali mu również statuetkę w kategorii „nagroda użytkowników”. Warto wspomnieć też o statuetce „Bukmacher Roku 2021”, którą Superbet otrzymał na gali Polish Gaming Aces.

TYPUJ I OGLĄDAJ gale UFC na żywo!

Dla fanów MMA na pewno ważną informacją jest możliwość oglądania gal UFC na żywo! Dołącz do Superbet i zapewnij sobie dostęp do szerokiej oferty kursowej na sporty walki oraz transmisji live wszystkich gal UFC! Wystarczy rejestracja konta z kodem MMAROCKS!

Bukmacher Superbet działa nie tylko na rynku zakładów sportowych, ale wspiera również samych sportowców. W gronie jej ambasadorów znajduje się Jan Błachowicz, Jerzy Dudek, Tomasz Smokowski czy Sławomir Peszko.

Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bukmachera oraz do śledzenia naszego profilu w aplikacji Superbet – dzięki funkcjonalności SuperSocial możecie śledzić typy naszej redakcji i od razu przenosić je na swój kupon!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.