Bukmacherzy wystawili kursy na walkę mistrza wagi półśredniej Kamaru Usmana z posiadaczem pasa BMF Jorgem Masvidalem.

Według legalnego bukmachera TOTALbet, ogromnym faworytem tej konfrontacji jest Usman. Kurs na niego wynosi tylko 1.30. Za to bardzo dobrze można zarobić stawiając na Masvidala, przy którym widnieje wartość aż 3.40. Każde teoretyczne 100 zł postawione na underdoga, mnożone jest x3.40 (minus podatek). Do zdarzenia można jednak dodać jeszcze dwa zakłady, każde z kursem min. 1.20, a wtedy nasza wygrana zwiększy się o 14% (bo wtedy gramy bez podatku).

Czy Jorge ma szansę zwyciężyć z Kamaru?

Zarówno eksperci, jak i fani, wyżej cenią zapasy Usmana niż stójkę Masvidala. Na portalu Tapology, kibice w 66% wskazują mistrza wagi półśredniej jako zwycięzcę tego boju. Tylko 34% wierzy w wygraną pretendenta. Masvidal ma jednak ostatnio fantastyczne odrodzenie kariery. Trzy potężne nokauty na bardzo mocnych nazwiskach – trzy bonusy za walkę oraz występ wieczoru – rekord UFC w najszybszym nokaucie – wygrana symbolicznego pasa BMF. Te osiągnięcia są naprawdę imponujące.

Masvidal miał fantastyczny rok 2019. Jednak Kamaru Usman niepokonaną passę ma aż od 2013 roku! 15 zwycięstw z rzędu. Wygrane z Woodleyem, Covingtonem, Anjosem, Maią, Alvesem czy Edwardsem to również osiągnięcia, które trzeba brać pod uwagę.

Jak potoczą się losy tego pojedynku? Przekonamy się już w następny weekend na Fight Island! Pełna oferta z kursami na UFC 251 na stronie TOTALbet.

PROMOCJA: 30 zł dla użytkowników MMARocks

Teraz dla użytkowników MMARocks TOTALbet przygotował specjalną promocję! Przy rejestracji wystarczy wpisać kod MMAROCKS i tym samym każdy gracz otrzyma dodatkowe darmowe 10 zł na zakłady – bez konieczności wpłaty. Dodatkowo każdy zweryfikowany użytkownik otrzymuje jeszcze 20 zł gratis. Grając z MMARocks u TOTALbet, mamy więc szansę na aż 30 zł darmowego bonusu.

8 KOMENTARZE

  1. Jak ktoś chce zaryzykować na Jesusa to bardziej proponuje przed czasem : ko/tko 4.35 , bo o decyzji może Masvidal pomarzyć , a przez 5 rund kto wie ? Może akurat ustrzeli :fjedzia:

  2. Jak ktoś chce zaryzykować na Jesusa to bardziej proponuje przed czasem : ko/tko 4.35 , bo o decyzji może Masvidal pomarzyć , a przez 5 rund kto wie ? Może akurat ustrzeli :fjedzia:

    Osobiście uważam, że Usman przez gwałt ale zgadzam się co do założenia. :boss:

  3. Jedyna szansa Masa to to, że Marty zlekceważył Burnsa, wychodząc z założenia, że na takiego rywala wystarczą mu przygotowania na pół gwizdka. Jeżeli dostaniemy Usmana z walki z Woodleyem, to będzie pozamiatane.

  4. Masv obstawiony. Liczę, że Usman nie pójdzie od razu w zapasy i powymieniają trochę ciosów w stójce i będzie KO. Ale rozum podpowiada, gwałt przez 5 rund w parterze.

  5. Najlepszą opcją wydaje się być 2,05 Usman decyzja. Jak ktoś znajdzie więcej to dajcie znać.

    Mas przed czasem też wleci za drobne 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.