KSW 46 to nie tylko okazja do zobaczenia w akcji elity polskiego MMA, naocznego doświadczenia wspaniałych nokautów i efektownych poddań. Największą ofertą na tę galę może pochwalić się firma TOTALbet!

Przede wszystkim znajdziecie tam zdecydowanie najatrakcyjniejszą ofertę na walkę wieczoru. Na zwycięstwo Khalidova czy Narkuna można postawić wszędzie, ale nie wszyscy lubią standardowe zakłady. W TOTALbet klienci mogą postawić, że któryś z panów wygra w pierwszej rundzie (Khalidov – 3.75, Narkun – 7.50), w pierwszej minucie (Khalidov – 13.00, Narkun 29) czy w ciągu pierwszych 30 sekund pojedynku (Khalidov – 30, Narkun – 58). Bukmacher przygotował też nietypowe zakłady specjalne na hitowo zapowiadający się rewanż. Tylko w TOTALbet możesz postawić, który z zawodników pierwszy obali rywala albo któremu uda się spędzić w dominującej pozycji w parterze minimum 3 minuty w trakcie dowolnej rundy. Dostępne są również zakłady nawiązujące do pierwszej walki. Mamed znów dwa razy powali Narkuna ciosem z prawej ręki w 1. rundzie? Kurs 17.00. A może Narkun znów podda Mameda w trzeciej odsłonie? Na takie zdarzenie kurs wynosi 15.00.

Atrakcyjnie wyglądają również zakłady na inne walki. W drugim najciekawiej zapowiadającym się wydarzeniu wieczoru TOTALbet faworyzuje Mateusza Gamrota, na którego zwycięstwo kurs wynosi 1.35 przy 3.05 na artystę parteru Klebera Koike Erbsta. Najwyższy kurs w tej walce, nie licząc remisu (50), dotyczy zwycięstwa Koike w ostatniej rundzie – wynosi aż 24.00. Najbardziej prawdopodobny scenariusz według bukmachera jest jednak inny – wygrana Gamrota przed czasem (2.10).

W innych walkach największego faworyta (1.15) znajdziemy w osobie Roberto Soldicia, zaś najbardziej wyrównane szanse na triumf mają Salahdine Parnasse i Marcin Wrzosek (po 1.87 na wygraną każdego z nich). Wyraźnych faworytów nie mają też starcia Kamila Szymuszowskiego z Arturem Sowińskim (1.55 – 2.33) oraz Daniela Torresa z Romanem Szymańskim (1.77 – 1.96).

Wśród zakładów specjalnych na całą galę KSW 46 znajdziemy możliwość obstawienia, która walka zostanie uznana „najlepszą walką wieczoru” oraz który zawodnik najszybciej wygra pojedynek. W pierwszym przypadku największe szanse daje się pojedynkowi Khalidov – Narkun 2 (2.50), w drugim zaś – eksplozywnemu Soldiciowi (1.80). Chorwat ma dużą szansę wygrać swoją walkę przez nokaut, kurs na to, że trzy kolejne walki zakończą się w ten sposób wynosi aż 10.00!

Warto dodać, że TOTALbet przygotował również ponad 30 zakładów na walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej w boksie, pomiędzy Deontayem Wilderem a Tysonem Furym.

To z pewnością będzie wspaniały weekend dla fanów sportów walki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.