Zapowiada się wyjątkowy weekend dla polskich kibiców sportów walki! W sobotę i niedzielę swoje starcia stoczą m.in. Joanna Jędrzejczyk, Adam Kownacki i Artur Szpilka. Jak szanse naszych zawodników oceniają bukmacherzy? Zapraszamy na analizę kursów TOTALbet!

Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czeka Jędrzejczyk, która nie jest faworytką starcia z mistrzynią UFC kategorii słomkowej Weili Zhang. Kurs na zwycięstwo Polki wynosi 2.42, a wygraną Chinki obstawimy z mnożnikiem 1.52. Klienci TOTALbet chętnie stawiają, że Jędrzejczyk wygra przez decyzję (kurs 3.00). Nasza zawodniczka ma duże doświadczenie w walkach 5-rundowych i jej taktyka może się opierać na dążeniu do zwycięstwa przez decyzję. Trzeba jednak przyznać, że Chinka zaimponowała formą podczas treningu medialnego i część kibiców obawia się, że wygra przed czasem. Takie zdarzenie obstawimy z kursem 2.50.

Bardzo ciekawie zapowiadają się walki naszych pięściarzy. W Barclays Center w Nowym Jorku Adam Kownacki zmierzy się z olbrzymim Finem Robertem Heleniusem. „Baby Face” jest zdecydowanym faworytem – kurs na jego wygraną wynosi 1.07. Wygraną Heleniusa można obstawić z mnożnikiem 6.85. Popularnym zakładem wśród graczy TOTALbet jest to, że Kownacki wygra przed czasem. Ofensywny styl Polaka oraz fakt, że chce on zasłużyć na walkę o mistrzostwo świata sprawiają, że nokaut jest bardzo prawdopodobny. Kurs na to wynosi 1.35.

W Łomży, czyli rodzinnych stronach Kownackiego, odbędzie się z kolei gala Knockout Boxing Night 10. Walką wieczoru jest starcie Artur Szpilka – Sergiej Radczenko. Dla „Szpili” będzie to powrót do kategorii junior ciężkiej i kibice są ciekawi, jakie możliwości pokaże po odejściu z królewskiej kategorii. Pochodzący z Wieliczki zawodnik jest wyraźnym faworytem – kurs na jego wygraną wynosi 1.20.  Radczenko jest dobrze znany polskim kibicom – walczył już z Krzysztofem Głowackim, Michałem Cieślakiem i Adamem Balskim. W każdym z tych przypadków przegrywał po niejednogłośnej decyzji, co pokazuje, że nie będzie dla „Szpili” chłopcem do bicia. Kurs na wygraną reprezentanta Ukrainy wynosi 4.05.

Wszystkie wydarzenia ze sportów walki można obstawiać na TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.