W nocy z soboty na niedzielę Mateusz Gamrot zadebiutuje w UFC! Były mistrz KSW zmierzy się z innym debiutantem Guramem Kutateladze z Gruzji. Rywal jest bardzo dobry w stójce, ale „Gamer” wydaje się bardziej klasowym zawodnikiem i jest wyraźnym faworytem.

Legalny bukmacher TOTALbet wystawił najwyższy kurs na Gamera, tak by jego kibice mogli wygrać jeszcze więcej! Znajdziesz wyższy kurs? Daj znać a podniesiemy poprzeczkę!

MATEUSZ GAMROT – GURAM KUTATELADZE

Mateusz Gamrot cieszy się szacunkiem polskich kibiców MMA, bo od zawsze dążył do największych sportowych wyzwań i znajdzie je właśnie w UFC. Do swojego debiutu Polak przygotowywał się bardzo sumiennie, co widać po formie fizycznej. Kutateladze jest świetny w stójce, „Gamer” też od niej nie stroni, ale wiadomo, że jest mistrzem grapplingu i jeśli walka przeniesie się do parteru, przeciwnik będzie miał nie lada kłopoty. TOTALbet podnosi kurs na Gamera do najwyższego poziomu.

ZOBACZ PROMOCJĘ NA: https://totalbet.pl/news/najwyzszy-kurs-na-gamrota

2 KOMENTARZE

  1. 36% proszę Pana się znajdzie I 40% proszę Pana i 50% może byc. Dziękuję, całuje rączki. Tak powiesz chemie pierdolony

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.