KSW 55 przed nami. A jak gracze typują galę? Dzięki uprzejmości legalnego bukmachera TOTALbet, wiemy jak rozkładają się siły jeśli chodzi o nakłady finansowe inwestowane w danego zawodnika.

W walce wieczoru aż 68% grających postawiło Scotta Askhama po kursie 1.60 i tylko 32% uwierzyło w mającego trzy przegrane z rzędu Mameda Khalidova (kurs 2.30).

Natomiast nikt nie wierzy w Aleksandara Ilica, choć jego kurs wynosi aż 3.85. 95% graczy dodało Michała Materlę po 1.25 do swoich kuponów w tym zestawieniu.

Również wiara pokładana jest Damianie Janikowskim po kursie 1.45. Niepokonany Andreas Gustafsson po 2.70 ma mniejszą popularność niż Polak i tylko 25% typuje jego zwycięstwo.

W przeciwieństwie do UFC 253 na którym gracze masowo stawiali na Costę oraz Błachowicza, gala KSW 55 uznawana jest za galę faworytów. Wszystkie kursy oraz zestawienia cały czas są dostępne na TOTALbet.pl.

Przy okazji przypominamy o promocji dla użytkowników MMARocks!

9 KOMENTARZE

 1. Da radę skręcić coś dla starych użytkowników z forum?

  Cokolwiek, freebet za dyszkę nawet. Dopóki typer nie powstanie z kolan 😉

  :beer:

  Pogadam!

 2. Przy okazji przypominamy o promocji dla użytkowników MMARocks!

  Da radę skręcić coś dla starych użytkowników z forum?

  Cokolwiek, freebet za dyszkę nawet. Dopóki typer nie powstanie z kolan 😉

 3. Janikowskiego podczas tej gali bukmachersko ominąłem szerokim łukiem z kilku względów… Romanowskiego również nie ruszałem, ze względu na to,że nic nie wiem o rywalu. Niby Zabor go zachwala, z resztą jak większość swojej ekipy … Czasu niestety nie mam, aby sprawdzać jego poprzednie walki… Także NO Bet 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.