Romero

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Dwóch zawodników pukających do pierwszej dziesiątki wagi średniej UFC, niepokonany w Octagonie Yoel Romero (MMA 7-1, UFC 3-0, 12. w rankingu MMARocks) i Brad Tavares (MMA 12-1, UFC 7-1, 14. w rankingu MMARocks), skrzyżuje rękawice na gali UFC on FOX 11: Werdum vs Browne, 19 kwietnia w Orlando. Pojedynek został dzisiaj podany do publicznej wiadomości przez prezydenta UFC Danę White’a.

Trenujący w American Top Team Kubańczyk jak na razie zanotował w UFC trzy brutalne nokauty. Od kwietnia 2013 „Żołnierz Boga” odprawiał  przed czasem kolejno Clifforda Starksa, Ronny’ego Markesa oraz ostatnio, w styczniu Dereka Brunsona. Z tym ostatnim Romero miał jednak sporo kłopotów i przegrywał na kartach punktowych po dwóch rundach.

Tavares nie uległ przeciwnikowi od ponad dwóch lat. Zanotował w tym czasie pięć kolejnych wygranych, wszystkie w pełnym wymiarze czasu. Hawajczyk pozostawił w pokonanym polu, m.in. Toma Watsona, Rikiego Fukudę oraz na styczniowej gali UFC w Duluth Lorenza Larkina.

Rozpiska UFC on FOX 11: Werdum vs Browne.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.