1515039_571347422940051_1421863282_n

Nie ma żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie, a wszystko co pojawiło się dotychczas w sieci można traktować jedynie w ramach plotki. Zawieszony wstępnie przez organizację USADA Yoel Romero, zamieścił na swoim profilu informacje o próbce B która okazała się czysta. Kubańczyk zdaje się wierzyć, że pozwoli to mu uratować karierę walczyć wkrótce o pas mistrza UFC:

To jest dobry dzień dla mnie i świetne informacje dla UFC. Przygotujcie się na nowego mistrza

Menadżer zawodnika, Malik Kawa również wierzy w jego uniewinnienie

58 KOMENTARZE

 1. UFC się wymigało z walki Romero – Rockhold. W czasie jak Romero był badany i oczerniany to oni zdążyli wepchać Weidmana do walki o pas.

 2. I to jest świetna informacja! Wierzyłem w czystość Yoela. A USADA to jest chora organizacja, która nie potrafi profesjonalnie podejść do swoich obowiązków, najpierw Cro Cop, teraz Romero, dno, powinni takie odszkodowania zapłacić, że może nauczyli by się rzetelnie pracować.

 3. Ciekawe jaki jest koszt negatywnej próbki B;) Dobry interes na pewno robią odpowiednie organy zajmujące się "walką" z "niedozwolonym" wspomaganiem.

 4. Jeżeli to prawda wała roku UFC zrobiło Romero niedość że mogli mu zakończyć kariere w sposob chamski to dodatkowo chcieli wyruchać go bez wazeliny przez rewanż Luka z Chrisem który zaplanowali.Najgorsze jest to że prawdopodonie nie dostanie walki o mistrza a cała sprawa z podawaniem wyników kontroli antydopingowej trwajaca około 3 miesiace jest komicznie wkurwiająca.

  Innych zawodników informowali na czym złapali a teraz szukali dziury w całym i nie znalezli.

  Pisałem kiedyś że Romero to były olimpijczyk i jak tam się nie dał złapać na koksie to i tutaj się nie da.

  Takie małe porównanie.Sąd podaje wyrok który jest z dupy ale ty idziesz siedzieć i tracisz prace do której dążyłeś całe życie i jakiś frajer zajął twoja posadę w miedzyczasie ,później jesteś uniewiniony.I ty masz nie mieć do nikogo pretensji … Zajebać tych skurwysynów z USADA jak mogą zycie zepsuć czego przykładem jest Cung Le czy Crocop który z reszta też dupy dał…

 5. Interesująca sprawa z tą próbką B. Z tego co kojarzę inne zarzuty o doping, to próbka B przeważnie pogrążała sportowców.

 6. Jaki wałek czytaliscie wogóle liste zabronionych substancji ? Niektóre można brać w okreslonych dawkach np. agonisty receptorów Beta np. taki lek Salbutamol, który rokurcza oskrzela i pozwala lepiej oddychać w pierwszej próbce mógl mieć trochę za dużo, a w drugiej już go doczyściło do granicy, jest masa innych przykładów, a wy patrzycie tylko na sterydy.

  Najlepsze jest to, że pipradrol (desoxy pewnie też) i synefryna są nie zbanowane, ale są pod kontrolą jednak patrząc na dyspozycje Polaków chyba o tym nie wiedzą.

 7. Yoel czekam na twój powrót , mam nadzieje że ten doping to jakieś nie porozumienie,

  szkoda by było jak by go zawiesili dobry zawodnik daje fajne walki ,

  trzymam kciuki i czekam na jego powrót ,

 8. nie został oczyszczony – okazało się, że jeden z jego "suplementów" był "skażony" nielegalną substancją, dwie próbki wróciły pozytywnie, USADA sama stestowała tą odżywkę i potwierdziła się ta wersja. do końca tygodnia ma się USADA wypowiedzieć ostatecznie na ten temat. Malki mówił (agent Romero), że współpraca z USADA jest bardzo dobra, nie mają żadnych problemów, wszystko się okaże na koniec tygodnia.

  IMO zawieszenie możliwe, że zostanie zmniejszone, ale na pewno tego nie unieważnią. sam Romero liczy na ostrzeżenie, Kawa pewnie również.

 9. nie został oczyszczony – okazało się, że jeden z jego "suplementów" był "skażony" nielegalną substancją, dwie próbki wróciły pozytywnie, USADA sama stestowała tą odżywkę i potwierdziła się ta wersja. do końca tygodnia ma się USADA wypowiedzieć ostatecznie na ten temat. Malki mówił (agent Romero), że współpraca z USADA jest bardzo dobra, nie mają żadnych problemów, wszystko się okaże na koniec tygodnia.

  IMO zawieszenie możliwe, że zostanie zmniejszone, ale na pewno tego nie unieważnią. sam Romero liczy na ostrzeżenie, Kawa pewnie również.

  Czyli prawdopodobnie suplement byl juz przygotowany jako alibi na wypadek wpadki .

 10. Czyli prawdopodobnie suplement byl juz przygotowany jako alibi na wypadek wpadki .

  bodajże był mu zarzucany teść "na zamówienie" więc dosyć to wszystko… zabawne. 🙂 swoją drogą ogarnąłbym sobie takie suplementy. 😆

 11. Jak on jest czysty to temu co badał tamte próbki bądź wydał decyzję obciążającą go powinni po prostu obciąć fiuta, ewentualnie zaszyć dziury jeśli to zła kobieta była. Tragikomedia po prostu.

 12. Jak on jest czysty to temu co badał tamte próbki bądź wydał decyzję obciążającą go powinni po prostu obciąć fiuta, ewentualnie zaszyć dziury jeśli to zła kobieta była. Tragikomedia po prostu.

  Jak on jest czysty to ty jesteś botem stworzonym przez Grzecha

 13. Jak on jest czysty to temu co badał tamte próbki bądź wydał decyzję obciążającą go powinni po prostu obciąć fiuta, ewentualnie zaszyć dziury jeśli to zła kobieta była. Tragikomedia po prostu.

  Nie rozumiesz. Substancje w organizmie miał, linia obrony jest taka, że nie był świadomy jej występowania w suplemencie. To nie jest 'bycie czystym'.

 14. nie został oczyszczony – okazało się, że jeden z jego "suplementów" był "skażony" nielegalną substancją, dwie próbki wróciły pozytywnie, USADA sama stestowała tą odżywkę i potwierdziła się ta wersja. do końca tygodnia ma się USADA wypowiedzieć ostatecznie na ten temat. Malki mówił (agent Romero), że współpraca z USADA jest bardzo dobra, nie mają żadnych problemów, wszystko się okaże na koniec tygodnia.

  IMO zawieszenie możliwe, że zostanie zmniejszone, ale na pewno tego nie unieważnią. sam Romero liczy na ostrzeżenie, Kawa pewnie również.

  Boże jakie to żałosne, skażony suplement :). Nice try soldier of god.

 15. Nie rozumiesz. Substancje w organizmie miał, linia obrony jest taka, że nie był świadomy jej występowania w suplemencie. To nie jest 'bycie czystym'.

  Czego ja tu nie rozumiem to zamieszania i robienia z niepierwszych już badań jakiejś mydlanej opery o paru tematach, czy winny jest czy nie. Tu nie powinno być żadnych niejasności i wątpliwości.

  Producentowi supla odciąć chuja też można. Ktoś powinien odpowiedzieć za tą sytuację.

 16. Czego ja tu nie rozumiem to zamieszania i robienia z niepierwszych już badań jakiejś mydlanej opery o paru tematach, czy winny jest czy nie. Tu nie powinno być żadnych niejasności i wątpliwości.

  Producentowi supla odciąć chuja też można. Ktoś powinien odpowiedzieć za tą sytuację.

  czekaj, czekaj… to Ty uważasz, że Yoel jest czysty??? żadnych wątpliwości nie ma – miał w organizmie zakazaną substancję. EOT.

 17. czekaj, czekaj… to Ty uważasz, że Yoel jest czysty??? żadnych wątpliwości nie ma – miał w organizmie zakazaną substancję. EOT.

  Baju:

  Jak on jest czysty to ty jesteś botem stworzonym przez Grzecha

  On chce pozbawić nas złudzeń że jest botem grzecha 😆

 18. czekaj, czekaj… to Ty uważasz, że Yoel jest czysty??? żadnych wątpliwości nie ma – miał w organizmie zakazaną substancję. EOT.

  A gdzie ja tu napisałem coś o tym 😉 Czy tak jak Hendo tam wyżej napisał ;D Ja tylko mówię, że jeśli ma rację i został uniewinniony to ktoś powinien za to beknąć 😉

  A w kwestii dopingu szkoda mi już słów, musi starczyć cytat Rockholda w sygnaturze 😉

 19. Nie rozumiesz. Substancje w organizmie miał, linia obrony jest taka, że nie był świadomy jej występowania w suplemencie. To nie jest 'bycie czystym'.

  To tak jak Spider, chcial poruchac a wyszlo ze doping…

 20. A gdzie ja tu napisałem coś o tym 😉 Czy tak jak Hendo tam wyżej napisał ;D Ja tylko mówię, że jeśli ma rację i został uniewinniony to ktoś powinien za to beknąć 😉

  A w kwestii dopingu szkoda mi już słów, musi starczyć cytat Rockholda w sygnaturze 😉

  no tak, Luke czyścioszek. 🙂 #naiwniak

 21. no tak, Luke czyścioszek. 🙂 #naiwniak

  Z takimi warunkami, wszechstronnością i tak byłby najlepszy jakby wszyscy byli czyści 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.