Paulo Costa z powodu kontuzji został zmuszony do wycofania się z pojedynku z Yoelem Romero, który miał odbyć się w styczniu 2019 roku. Brazylijczyk uważa, że Romero powinien na niego zaczekać, tak jak sam to zrobił w przypadku kontuzji byłego pretendenta do tytułu.

Niestety wciąż jestem kontuzjowany, to jest ten sam uraz, który odniosłem przed walką z Uriah Hallem. Będę gotowy do walki w marcu 2019 roku. Ja czekałem na Romero trzy miesiące, on nie może na mnie zaczekać przez dwa?

Wcześniej pojedynek Costy z Romero był zaplanowany na galę UFC 230, która odbyła się 3 listopada. W tamtym przypadku to Romero okazał się niezdolny do walki w wyznaczonym terminie, a Costa zdecydował się poczekać aż jego niedoszły przeciwnik wyzdrowieje.

9 KOMENTARZE

 1. Romero jest w takim wieku, że każdy miesiąc ma znaczenie podejrzane dla mnie są te kontuzje Costy. Z Hallem rewelacyjnie nie wyglądał. Według mnie Yoel w sztosie go miażdży.

 2. Costa- Romero to dobre starcie, warto poczekać, by przekonać się ile jest warty Paulo. W takim starciu faworyzowałbym Yoela. Costa już z Hallem miał moment zamroczenia, który Romero mógłby wykorzystać. Poza tym brazylijczyk na ten moment jest trochę ograniczonym zawodnikiem. Wpada z tymi potężnymi ciosami i bije do skutku. Póki łamie i miażdży przeciwników to ok, trudno się czepiać. Ale wydaję mi się, że to nie przejdzie z czołówką dywizji.

 3. Mamy listopad, Romeo ma czekać 2 miesiące czyli do marca? Wtf #favelamath :waldeklaugh:

  Walka była planowana na styczeń, więc ma poczekać 2 miesiące. Chyba, że mieli byli umówieni na jakąś listopadową solówkę za garażami.

 4. Dobry wieczór państwu, dziś w studio gościmy dwóch wojowników UFC.

  Pana Paulina Kosztę, to jest proszę państwa taki dzik skoksowany co ostatnio na badaniu moczu wyszło mu, że jest w ciąży. Tak na prawdę to nie jest w ciąży, w ciąży jest jego dziewczyna.

  Jako drugiego gościa też mamy skoksowanego kubańskiego dzika, Pana Joleta Rometa który niedługo umrze bo jest stary.

 5. Walka była planowana na styczeń, więc ma poczekać 2 miesiące. Chyba, że mieli byli umówieni na jakąś listopadową solówkę za garażami.

  A to przepraszam…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.