Nieco szokującą informację podał na swoim profilu na Twitterze dziennikarz LA Times, Lance Pugmire. Według jego rozmowy z Daną Whitem, Yair Rodriguez, który według UFC miał zmierzyć się z Zabitem Magomedsharipovem na UFC 227 w Los Angeles został zwolniony z organizacji właśnie za odmówienie pojedynku z Rosjaninem.

Jak dowiedziało się LA Times, Yair Rodriguez został zwolniony z organizacji UFC za odmówienie walki z Zabitem Magomedsharipovem na UFC 227.

Według Dany White’a, jeśli zawodnik jak Rodriguez odrzuca pojedynki z Ricardo Lamasem oraz Zabitem, które są dobrymi zestawieniami po roku przerwy to może zachowywać się w ten sposób gdzieś indziej.

List informujący o zwolnieniu Rodrigueza został właśnie wysłany.

Rodriguez (10-2 MMA) po 6 zwycięstwach z rzędu w UFC dostał szansę pojedynku z Frankiem Edgarem, który przegrał przez TKO. The Answear zdominował Meksykanina, przez co ostatecznie lekarz przerwał walkę. Yair wygrał w największej organizacji MMA na świecie z m.in. BJ Pennem czy Andre Filim. Zawodnik ma efektywny styl w stójce, który często dostarczał sporo emocji fanom MMA.

12 KOMENTARZE

  1. I dobrze , co to kurwa za odmawianie walk . Widać Yair chyba sie wypalił lub zaczął zarabiać w inny sposób

  2. Frankie zabrał mu nie tylko duszę ale i życie. Typ za bardzo wierzył w siebie a teraz widmo wpierdolu drugiego z rzędu stanęło przed oczami dlatego Yair zakończ może karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.