Nie w Rosji, a w Los Angeles dojdzie do świetnego pojedynku w wadze piórkowej pomiędzy notowanym na jedenastym miejscu w rankingu Meksykaninem Yairem Rodriguezem (10-2), a ulokowanym dwa oczka niżej Zabitem Magomedsharipovem (15-1). Pojedynek pomiędzy świetnymi piórkowymi pierwotnie planowany był na wrześniową, debiutancką galę w Rosji.

Meksykańska Pantera powraca po porażce z Frankie Edgarem (23-6), której doznał w maju ubiegłego roku. Porażka z zawodnikiem z New Jersey zniszczyła świetną serię ośmiu wiktorii z rzędu, która trwała od 2013 roku.
Magomedsharipov podobnie jak jego najbliższy rywal to prawdziwy łowca bonusów. Rosjanin startuje jednak z zupełnie innej pozycji, bo poszczycić się może świetnym wynikiem trzech zwycięstw w UFC i jednocześnie serią jedenastu wygranych z rzędu.

Gala UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Oprócz tego pojedynku, organizacja UFC ogłosiła starcie pomiędzy Derekiem Brunsonem (18-6), a Antonio Carlosem Juniorem (10-2) oraz jako główną atrakcję wieczoru planuje zestawić rewanżowy pojedynek pomiędzy TJ Dillashawem (15-3) i Cody Garbrandtem (11-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.