Nie w Rosji, a w Los Angeles dojdzie do świetnego pojedynku w wadze piórkowej pomiędzy notowanym na jedenastym miejscu w rankingu Meksykaninem Yairem Rodriguezem (10-2), a ulokowanym dwa oczka niżej Zabitem Magomedsharipovem (15-1). Pojedynek pomiędzy świetnymi piórkowymi pierwotnie planowany był na wrześniową, debiutancką galę w Rosji.

Meksykańska Pantera powraca po porażce z Frankie Edgarem (23-6), której doznał w maju ubiegłego roku. Porażka z zawodnikiem z New Jersey zniszczyła świetną serię ośmiu wiktorii z rzędu, która trwała od 2013 roku.
Magomedsharipov podobnie jak jego najbliższy rywal to prawdziwy łowca bonusów. Rosjanin startuje jednak z zupełnie innej pozycji, bo poszczycić się może świetnym wynikiem trzech zwycięstw w UFC i jednocześnie serią jedenastu wygranych z rzędu.

Gala UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Oprócz tego pojedynku, organizacja UFC ogłosiła starcie pomiędzy Derekiem Brunsonem (18-6), a Antonio Carlosem Juniorem (10-2) oraz jako główną atrakcję wieczoru planuje zestawić rewanżowy pojedynek pomiędzy TJ Dillashawem (15-3) i Cody Garbrandtem (11-1).

20 KOMENTARZE

 1. Kozak zestawienie! Dobrze, że się potwierdziło, bez znaczenia gdzie się odbędzie.

  Jak na razie nic się nie potwierdziło, menadżer Zabita zdążył zdementować pogłoski.

 2. Kozak zestawienie! Dobrze, że się potwierdziło, bez znaczenia gdzie się odbędzie.

  Zalezy dla kogo :jimcarrey:

  Cien nadziei

 3. Meksykańska pantera nie chce znowu przegrać. :razz:łacz:Drapieżnik ale lekko, bez prawa stałego pobytu.

  Byłby debilem gdyby wziął taką walkę po wpierdolu od Edgara.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.