Dzisiaj poznaliśmy trzy pierwsze nazwiska, które kibice zobaczą na trzeciej Extra Gali MMA: Night of Champions, 4 lutego w Hali CR AWF w Poznaniu. W walkach MMA wystąpią dwaj zwycięzcy z ostatniej gali Marcin Mencel (MMA 3-2) i Michał Bacik (MMA 2-0) oraz mistrz Muay Thai XGSW Radosław Demczur.

Organizatorzy zachęcają by sprezentować bilet na galę osobie bliskiej pod choinkę. Wejściówki w cenach 50, 150 i 300 zł można nabywać na stronie www.extragale.pl i pod numerem telefonu 0-605-14-77-85

11 KOMENTARZE

 1. Wstyd sie przyznać, ale nazwiska Mencel, Bacik, Demczur sa mi kompletnie obce i nieznane Sad

  Ale wszyskio przede mną i przed w/w Smile

 2. @Adib

  Tyle, że tam wszystkie bilety, prócz VIP owskich, kosztowaly 50 zł. Tutaj jest większy rozrzut…

  Czekam na całą rozpiskę, ale ta toruńska wyglądała lepiej

 3. Kukul na poprzedniej gali z tej serii bilety były w tej samej cenie a mimo to sala była wypełniona do ostatniego miejsca 😉 Rozpiska ma dopiero 3 nazwiska. Myślę że wystąpi również Waligóra, Raczyński i możliwe że Węgorz.

 4. Mencel i bacik ja też nie kojarze, Demczur kojarze, z tego co pamiętam KO z kolana z wyskoku jest na youtubie, ale to jeszcze amatorska walka.

 5. szkoda ze Boczek tak zadko walczy ale fajnie ze znowu bedzie mozna go zobaczyc! w tym roku mial walczyc chyba na Pro Fight we Wloclawku ale cos nie wyszlo?

 6. Tak, miał się bić, ale organizaotrzy nie wywiązli się na czas z umowy i Kuba z rezygnował z walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.