026

Jak ogłaszają organizatorzy, w listopadzie tego roku odbędzie się druga edycja Extra Gali Sportów Walki: Night of Champions w Poznaniu. Tym razem głównym daniem wieczoru będą dwa czteroosobowe turnieje: jeden na zasadach MMA w limicie 93 kg i jeden K-1 do 70 kg. W obu główna nagroda to 5 tys. złotych. Poniżej informacja organizatora o możliwości zgłaszania zawodników do obu rywalizacji:

Uwaga zawodnicy MMA i K-1

W listopadzie 2011 organizujemy kolejną EXTRA GALĘ SPORTÓW WALKI „Night of Champions 2”.

Podczas Gali odbędą się dwa turnieje 4 osobowe:
– Turniej MMA w kategorii wagowej 93kg,
– Turniej K-1 MAX w kategorii wagowej 70kg.
Nagroda główna dla zwycięzcy turnieju – 5000zł (pięć tysięcy złotych).

Wszystkich zawodników, którzy są zainteresowani startem w wyżej wymienionych turniejach prosimy o przysyłanie swoich zgłoszeń (cv sportowe, aktualne zdjęcie i numer telefonu) do dnia 10 września 2011 r. na adres mailowy: [email protected] Organizator zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Zapraszamy do współpracy

8 KOMENTARZE

 1. @Adis
  Tak na prawdę to wszystko jest możliwe. Jak nie będzie na papierze, że ta walka się odbędzie to nie ma co mówić, że dojdzie do tej walki. Możliwe, że jedna ze stron powie nie i dupa z walki obu Panów.

 2. Wygląda na to, że będziemy mieli bardzo ciekawą jesień w Polsce jeżeli chodzi o MMA.
  Z zapowiedzianych gal na ten okres mamy już
  KSW 17,
  FAŁ 3,
  EGSW 2,
  Pro Fight 7
  pewny nie jestem ale na jesieni RING XF chce zorganizować dużą galę, mam też nadzieję na powrót Iron FIst z ich 4 już galą, również właściciele IFF mówili, że na jesieni będą organizować galę z najlepszą rozpiska jak dotąd, ale tutaj nie jestem optymistą. IFF miało się odbyć w Krakowie, miała być też jakaś amatorska gala pod ich szyldem i na zapowiedziach się skończyło.
  Zapomniałem o jakiejś gali?

 3. "Tak na prawdę to wszystko jest możliwe. Jak nie będzie na papierze, że ta walka się odbędzie to nie ma co mówić, że dojdzie do tej walki. Możliwe, że jedna ze stron powie nie i dupa z walki obu Panów."

  Heh, obaj zawodnicy zadeklarowali powtórzenie walki już w lutym. Poza tym organizatorzy potwierdzają to na swojej stronie internetowej.

 4. No chyba, że tak. Ciekawie mimo wszystko będzie. Jędrzej ma już "rozgrzewke" po Pro Fightcie. Zobaczymy jak teraz zaprezentują się.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.