Michał Milowicz, polski aktor filmowy i teatralny, jest także fanem sportów walki. Spotkaliśmy go na gali FEN11: Warsaw Time. Posłuchajcie, co powiedział o warszawskiej gali i swoim spojrzeniu na mieszane sztuki walki.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

75 KOMENTARZE

 1. maras

  Poszedł podpatrzeć te kocie ruchy, bo jego chłopakom brakuje luzu 😀

  Hahaha mistrzostwo !

 2. Brylant, ale pierdolisz… Jakbym widział siebie na egzaminie ustnym.

 3. Nie znam go za bardzo z żadnych wywiadów, on tak zawsze gestykuluje i dziwnie odpowiada, czy tutaj był jakiś wczorajszy?

 4. Nie znam go za bardzo z żadnych wywiadów, on tak zawsze gestykuluje i dziwnie odpowiada, czy tutaj był jakiś wczorajszy?

 5. Polski zawodnik mma nie ma luzu… rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji na tej smutnej jak pizda gali. Nie jest tak? CZARNUCHU?

 6. Polski zawodnik mma nie ma luzu… rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji na tej smutnej jak pizda gali. Nie jest tak? CZARNUCHU?

 7. Pan Michał jest inteligentnym gościem. Obejrzałem wywiad i wydaję mi się, że bardzo umiejętnie sprawił wrazenie człowieka, który zna się na mma. Prawdą jednak jest, że ma raczej o tym bardzo małe pojęcie i gal zza wielkiej wody to on raczej nie oglądał. Bardzo inteligentnie odpowiadał na pytania, tak aby nie walnąc gafy, nie wchodząc w szczegóły. Tak trochę jak w tej piosence "wszystko się może zdarzyć". Jasne kurwa, że wszystko się może zdarzyć.
  Mimo wszystko jesteś równy gość, tak samo jak Mietek Fogg.

 8. Pan Michał jest inteligentnym gościem. Obejrzałem wywiad i wydaję mi się, że bardzo umiejętnie sprawił wrazenie człowieka, który zna się na mma. Prawdą jednak jest, że ma raczej o tym bardzo małe pojęcie i gal zza wielkiej wody to on raczej nie oglądał. Bardzo inteligentnie odpowiadał na pytania, tak aby nie walnąc gafy, nie wchodząc w szczegóły. Tak trochę jak w tej piosence "wszystko się może zdarzyć". Jasne kurwa, że wszystko się może zdarzyć.
  Mimo wszystko jesteś równy gość, tak samo jak Mietek Fogg.

 9. Zabrakło kluczowego pytania. Czy dalej uważa Pan, że "naszym chłopakom" brakuje luzu? 🙂

  Wywiad inny niż wszystkie i na plus taka odmianka.

 10. Co do używania wszystkich technik przez Milowicza to pamiętam jak wiele lat temu podczas jednego z gorących letnich wieczorów w Międzyzdrojach kozakował a kiedy doszło co do czego to wybrał technikę sprintu do ochrony i błagania o pomoc.

  Zgadnijcie kto stał wtedy na bramce 🙂

 11. Fresh

  Co do używania wszystkich technik przez Milowicza to pamiętam jak wiele lat temu podczas jednego z gorących letnich wieczorów w Międzyzdrojach kozakował a kiedy doszło co do czego to wybrał technikę sprintu do ochrony i błagania o pomoc.

  Zgadnijcie kto stał wtedy na bramce 🙂

  Halibut;)

 12. Fresh

  Co do używania wszystkich technik przez Milowicza to pamiętam jak wiele lat temu podczas jednego z gorących letnich wieczorów w Międzyzdrojach kozakował a kiedy doszło co do czego to wybrał technikę sprintu do ochrony i błagania o pomoc.

  Zgadnijcie kto stał wtedy na bramce 🙂

  W Zdrojch kilka lat temu to pewnie Mops z Michałem Jajecznicą. Ewentualnie Krzysztof Jarzyna ze Szczecina 😆

 13. Chyba nie bardzo wie o czym gada:D Każdy człowiek ze świata " kultury " na galach sportów walki próbuje wyjść na mega elokwentnego i inteligentnego, z reguły wychodzi groteskowo. Tylko Korwin i Grabowski zachowali się podczas wywiadu normalnie i na luzie

 14. Oby u nas zawsze było sportowo tak jak mówi Milowicz. Bo na światowych arenach patrzą na siebie z nienawiścią, a tutaj jest sport i nikt nikogo nie niszczy. =]

 15. Dajcie znać wcześniej jak Bolec ma sie na gali pojawić to kurwa ocean przepłyne żeby pierdolnąć sobie fote i przybić 5 z taką legendą :beer: moje marzenie
  Gość powinien dostać Oskara i to takiego po chuju fest za te dwa popularne filmy.

 16. Fresh

  Zgadnijcie kto stał wtedy na bramce 🙂

  Czyżby Cipao? Kurde, już o tylu bramkach słyszałem na których stał, że się zastanawiam czy to już nie legenda i promocja dla klubu by mówić, że w nim Michał stał 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.