Skibiński

Zwycięzca drugiego sezonu MMAStera Daniel Skibiński, w rozmowie z MMARocks.pl po drugiej zawodowej wygranej na gali PLMMA 24 Extra w Legionowie.

8 KOMENTARZE

 1. mam pytanie. gdzie mozna zobaczyc walki plmma 24? nie bylem na gali a nigdzie w necie nie potrafie znaleźć zadnego video. z gory dzieki za odp

 2. Gratulacje i oby tak dalej!

  Życzę zdrowia i stałego rozwoju umiejętności!

 3. Fajnie dodane do wywiadu wstawki z walki, dobra jakoś nagrania i dźwięku, coraz lepiej to wszystko wygląda od strony technicznej 😉 Fajnie że mmarocks ciągle się rozwija.
  Ankos to prawdziwy postrach dla rywali. Niezależnie od doświadczenia i klasy rywali w każdej walce pokazują że nie pękają przed nikim i są perfekcyjne przygotowani.

 4. Wygrana z Radziszewskim w takim stylu to duży krok naprzód,  idzie nowe, młode pokolenie zawodników. 

 5. Bardzo fajna walka był, lekko spompowani już w ostatniej rundzie, ale sam Daniel dopiero początkujący w MMA, więc można mu wybaczyć. Serce ma, a to najważniejsze. Gratulacje bo przeciwnik o dużo większym doświadczeniu, a Daniel i tak sobie poradził, więc brawo. Linke ma teraz do myślenia, bo młody wilk pokazał kły 😉

 6. Nie stawiałem na niego w tej walce, ale pokazał się z bardzo dobrej strony. I dobrze, będę mu kibicował.

 7. Po Skibinskim widać ten specyficzny akcent Ankosu, wiadomo, że czeka go jeszcze dużo nauki, ale solidny fundament już ma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.