Druga, międzynarodowa, część wywiadów po piątkowej gali IFF. U góry Yoel Romero Palacio, a po kliknięciu Piotr „Bagi” Bagiński, Gregor Herb i Steve Mensing (z napisami).

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

15 KOMENTARZE

 1. hehe:) fajna ekipa Cubanooo 😀 profeska szacun Tidzej za kawał dobrej roboty i nakłonienie gościa z obozu Yoela do tłumaczenia:)

 2. heheh dobry Kubanczyk.

  „Prawdziwy sportowiec powinien wiedziec, kiedy przegrywa”

 3. Zajebiście polubiłem tego Palacio. Będę mu kibicował w następnych walkach i na niego stawiał. Koleś ma predyspozycje niesamowite by być w światowej czołówce!!!

 4. Kubanczyk jak najbardziej zyskal sobie u nas fanow, bardzo mily gosc i zawodnik z przyszloscia.

 5. Fajne wywiady,jedno pytanie do Herba nietrafione.Niemiec był wyraźnie zdziwiony tą wojną polsko-niemiecką,która nadal trwa 😀

 6. Dlaczego nietrafione? Potwierdziło to moje domysły, że Niemcom wisi „rywalizacja” z Polską jak nam wisi „rywalizacja” z Litwą.

 7. Moim zdaniem to Niemcom wisi odwieczny konflikt między naszymi narodami a u nas jest to ciągle gorący temat.Oni podchodzą do tego już tylko sportowo a u nas połowa narodu ciągle toczy jakąś „odwieczną walkę”Niby jesteśmy w uni europejskiej ale mentalnie zatrzymaliśmy się na 39r.Zresztą nawet takie reklamowanie mma nie zapełnia trybun,Pudzian lepiej się sprawdza 😀 a wywiady generalnie to SUPER !

 8. Myślę że analogia TJa z Litwą adekwatna.
  Co do wywiadów, bardzo miło się słuchało, sympatyczni goście do nas przyjechali 🙂
  Natomiast Yoel, nawet będąc tak wyśmienitym zapaśnikiem nie przeskoczy pewnego poziomu, jeśli nie będzie ostro trenował z najlepszymi.

 9. jestem ciekawy jak potoczy sie kariera kubanczyka, mysle ze moze sporo osiagnac,mimo ze jest zapasnikim prezentował switna stójke,sympatyczny koles i dobrze prawi hehe good job TJ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.