Marek Samociuk to zwycięzca pierwszej edycji turnieju Wotore. Marek został wyzwany do walki przez Michała Pasternaka, czyli mistrza drugiej odsłony turnieju. Samociuk miał super-walkę z Denisem Załęckim, którego pokonał przez TKO (ciosy w parterze).

Karol Grzesiuk to najcięższy zawodnik turnieju walk na gołe pięści Wotore 2. W półfinale zmierzył się z Miklaszem z którym przegrał. W wywiadzie z MMARocks analizuje co poszło nie tak oraz ocenia organizację gali.

Damian Majewski przegrał w super-walce z Cezarym Oleksiejczukiem na WOTORE 2. Został poddany przez młodszego brata, walczącego w UFC „Lorda”. Damian wyjaśnia też spięcie, które miało miejsce za kulisami, gdzie musiał interweniować Marcin „Różal” Różalski.

Dawid Łagosz odpadł z turnieju WOTORE. Wcześniej jednak miał spięcie z jednym z uczestników super-walki. W wywiadzie tłumaczy o co chodziło z awanturą z Damianem Majewskim.

Piotr Kurowski w pierwszej walce trafił na Damiana Burego, najcięższego uczestnika turnieju WOTORE 2 – walk na gołe pięści. Zawodnik odpadł przegrywając przez TKO i w wywiadzie dla MMARocks opowiada o tym co podobało mu się w tej nowej formule walk.

Michał Bańbuła – uczestnik turnieju na gołe pięści Wotore 2 – został zmuszony do wycofania się z gali z powodu połamania kostek na dłoni.

Damian Bury przegrał pierwszą walkę z Michałem Pasternakiem na Wotore 2, turnieju walk na gołe pięści.

Finalista drugiej edycji WOTORE – Turnieju walk na gołe pięści – Kacper Miklasz. Kacper w finale zmierzył się z Michałem Pasternakiem, bardzo doświadczonym zawodnikiem MMA, który walczył między innymi w azjatyckiej organizacji ONE.