Gala Babilon MMA 12 za nami. Emocjonujące pojedynki i rozemocjonowani zwycięzcy oraz przegrani tego wydarzenia przed mikrofonami MMARocks.

Szymon Kołecki ocenia galę Babilon MMA 12, walkę Pawła Pawlaka z Adrianem Błeszyńskim. Najświeższa informacja jest taka, że Kołecki na pewno nie wystąpi w marcu podczas KSW 53 w Łodzi.

Daniel Rutkowski o występie brata, sprawiedliwym remisie w walce wieczoru, a także o zbliżającym się, rewanżowym boju z Adrianem Zielińskim.

Piotr Niedzielski pokonał podczas gali Babilon MMA 12 w Łomży Niemca Markosa Viniciusa Schmitza.

Wiking z Białegostoku przegrał w Łomży z Mateuszem Ostrowskim.

Filip Stawowy w efektowny sposób wygrał pojedynek podczas Babilon MMA 12. Jak sam jednak stwierdził po walce, nie taki był na nią plan.

Mateusz Ostrowski pokonał podczas Babilon MMA 12 Adama Biegańskiego.

Zapaśnik Piotr Przepiórka zdominował podczas gali w Łomży Marcina Zembala. Choć w czasie pojedynku nie wszystko układało się po jego myśli.

Doświadczony zapaśnik Damian Zuba, który w Łomży stoczył druga w karierze walkę w formule MMA, pokonał podczas Babilon MMA 12 Kacpra Kozikowskiego. Nie był jednak w stu procentach zadowolony ze swojego występu.

Patryk Markowski pokonał podczas gali w Łomży Piotra Arnistę.

Patryk Wieryszko, podczas gali w Łomży, pokonał Krystiana Głażewskiego.

Brat mistrza wagi piórkowej Babilon MMA i FEN, Daniela Rutkowskiego – Grzegorz – po zwycięstwie na gali w Łomży.

Krystian Nosek, w pierwszej walce gali Babilon MMA 12, pokonał w Łomży Mateusza Kubła.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.