Przedstawiamy wywiad z Piotrem Strusem, w którym reprezentant Nastula Club Warszawa opowiedział o Pucharze Świata w Sandzie oraz o nadchodzącej walce z Krzysztofem Kułakiem.

18 KOMENTARZE

 1. dobry wywiad 🙂 wszystko na 5

  strus wspomnial o mmaattack, noi wlasnie… co z nimi?

 2. @kazikfer niejaki Robert R. wspomniał że będzie walczył na wiosnę, więc może to o tym mowa.

  Oby MMA Attack wstało jak Feniks z popiołów, bo to jedyna nadzieja dla polskiego MMA.

 3. Wierzę, że Piotrek pokaże pełnię umiejętości i udanie zdebiutuje na KSW przekreślając szansę Kułaka na szybki powrót do walki o pas. Powodzenia!

 4. Oj, Strus to młody i utalentowany zawodnik, chociaż ma parę niedociągnięć i mniejsze doświadczenie od Kułaka, to uważam, że wygra ta walkę.

 5. Esco zrobisz jakiś obszerniejszy wywiad z którymś z właścicieli KSW przed nadchodzącą galą??

 6. Escobar – Znowu tracisz zbyt często i na zbyt długo kontakt wzrokowy z rozmówcą. To już kolejny Twój wywiad w tym stylu – weź tą krytykę do serca. Źle to wyglada.

 7. końcówka najlepsza

  a mi się ostatnio śniło, że Kułak wygrał z Potrkem i to nie decyzją, to pewnie z rzeczywistości będzie odwrotnie, i tak  pewnie będzie, że Piotrek wygra:)

 8. Piotr jeszcze musi nabrac doswiadczenia .. obecnie nie ma szans z Krzychem

  KULAK WAR !

 9. nie ma szans, jak to smiesznie brzmi w mma, na pewno ma je wieksze niz le w dzisiejsej walce z franklinem. dla mnie nawet jest faworytem

 10. W tej walce wszystko jest w rękach Krzyśka. Jeśli będzie dobrze przygotowany to wygra. Obawiam się że Strus może się spalić podobnie jak Naruszczka w swoim debiucie w KSW.


  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com
 11. Dla mnie poziom Kułaka po długiej przerwie jest duzo wieksza niewiadoma nuz to czy Strus da sobie rae z duzo bardzije doswiadczonym zawodnikiem. Z pierwszej walki po kontuzji Krzska na celtic gladiators moim zdaniem ciezko wywniskowac w jakiej jest on obecnie dyspozycji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.