jeleniewski

Wywiad z właścicielem PJ Promotion Grup Piotrem Jeleniewskim, menadżerem i trenerem m.in. Anzora Azhieva i Arbiego Shamaeva.


[youtube id=”c40WiAdg2IA” width=”620″ height=”360″]

 

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

21 KOMENTARZE

 1. I właśnie najgorsze są te ku#$y umysłowe za przeproszeniem.Rozsiewają plotki,wymyślają.Dobrze ze sami zainteresowani nie bawią się w trash talk,dzięki temu ucichnie temat szybciej.

 2. Jak widać, ze Słodziaka nie należy tylko szydzić, bo pomaga ruszyć coś w kilku kwestiach 🙂

  Bardzo dobry wywiad.

 3. Tzw Wywiad-Reakcja na zarzuty czy inne ploty i spekulacje szanownych forumowiczów…nie wiem kogo aż tak interesuje o co dokładnie pokłócił sie kto? Powiedział już dawno w jakimś wywiadzie p.Piotrek, że mieli inną wizje prowadzenia klubu i to nie wystarcza?

 4. Bardzo sympatyczny człowiek, mam nadzieję że jego grupa będzie się rozwijała i szybko zyska nowych utalentowanych podopiecznych.

 5. Dla mnie najważniejsza jest szybka reakcja mmarocks na to co dzieje się na forum. Jest zadyma na jakiś temat i za chwilę pojawia się wywiad rozwiewający wszelkie wątpliwości. Podoba mi się to.

 6. Idąc tym tropem to Ja bym chciał wywiad z p.Darkiem bo parę pytań jest czy nie jest? Myślę, że wielu forumowiczów chętnie by obejrzało, a i p.Darek jest już chyba bezproblemowo dostępny.

 7. Zawsze się Escobar może umówić na widzenie…ee, rozmowę. A tak na poważnie, też z chęcią bym zobaczył taki wywiad. Podejrzewam, że nie od dziś się redakcja próbuje na takowy umówić?

 8. Zalecam cierpliwość, wywiad z Dariuszem Cholewą na pewno zrobimy, ale nie teraz kiedy nie można porozmawiać nawet o jednym ogłoszonym pojedynku.

 9. Nie no, Ja liczyłem, że teraz to taki luźny wywiad na zasadzie: "Co tam słychać?" "Jakie plany?", a taki godzinny wywiad to po ogłoszeniu całej rozpiski gdzieś w kwietniu. No chyba nie będzie tylko jeden wywiad między ogłoszeniem MMAA 3, a galą? Cry

 10. Specjalnie dla ciebie przy najbliższej okazji spytam Darka "co słychać". A poważnie, mnie jako naczelnemu zależy na konkretnych wywiadach na konkretne tematy. Nie widzę sensu w robieniu wywiadu na zasadzie "ten zawalczy z tym, a moze z tamtyn, ten nie ma rywala, a tamtego nie mogę jeszcze ujawnić".

 11. Tylko z tego co pamiętam przy MMAA2 miał być wywiad jak bedzie rozpiska. Rozpiska była a wywiadu nie było.

  Poprawcie mnie jeśli się mylę.

 12. Rzeczywiście długiego wywiadu o gali nie było, ale był w Szwecji po UFC o pewnych aspektach MMA Attack 2.

 13. Knujecie i pobieracie kasę na lewo i prawo, macie wyssane z palca informacje, nieistniejące źródła i brak Wam survive vivru 🙂

 14. Venom to hajs a Evangelista jest alter (carnage) czyli  cholewa,dosyć łatwe do rozkminienia..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.