W wywiadzie Peter Graham opowiada o zawirowaniach związanych z odebraniem mu możliwości walki o pas KSW, za co lubi Polskę oraz przedstawia swój scenariusz na to starcie.

9 KOMENTARZE

 1. Fajnie ze sa takie miejsca jak KSW gdzie zawodnik z takim stazem, doswiadczeniem, na koniec swojej kariery moze jeszcze milo spedzic czas w egzotycznym dla niego kraju i zarobic przy okazji troche grosza.

 2. Peter mówi o Warszawie, a jeszcze bardziej z wojną może mu się kojarzyć jednak Gdańsk od którego wszystko się zaczęło 😉

  Gdzieś napisałem o braku wywiadów, a tu ich wysyp. Git, oglądam wszystko po kolei 😀

 3. @Born2kill , tu nie chodzi o to, gdzie się to wszystko zaczęło ( sprostowanie od @networker ), ale co bardziej dostalo w dupę – czyt. bardziej znane, czyli pokazują w telewizji.  Przecietny cudzoziemiec slyszal cos o powstaniach warszawskich, Oświęcimiu,  może jeszcze Majdanku i tyle.

  Peter spoko kolo. Jutro bede mu kibicowac 😉

 4. Ja bym o te minuty się nie kłócił za bardzo. Oczywiście nie wspomniałem o Wieluniu, bo gala jest w trójmieście i sądziłem, że dla kogoś interesującego się wojną Gdańsk może być istotną częścią całej jej historii, jak i Warszawa/Powstanie. W wywiadzie jednak nawiązał do czegoś innego.

  Kibicowałbym mu, ale nie przeciw Coco na pewno 😉

 5. Peter mega w porządku gość i choć lubię Karola, to chciałbym, żeby Graham był w dobrej formie i postawił Bedorfowi naprawdę twarde warunki

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.