Prezentujemy wywiad z Marcinem Heldem przed jego walką z Willem Brooksem o pas Bellatora w wadze lekkiej.

[poll id=”80″]

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

39 KOMENTARZE

 1. Dzięki za wywiad. Już się zabieram za chłonięcie go.

  Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć walkę? Jestem w Holandii i możliwości oglądania TV mam małe.

 2. Diego3

  Dzięki za wywiad. Już się zabieram za chłonięcie go.

  Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć walkę? Jestem w Holandii i możliwości oglądania TV mam małe.

  na czat wbij i dostaniesz linka

 3. Trudne pytanie, zdobycie pasa w 3 federacji na świecie przez Marcina, czy wyłonienie wreszcie prawdziwego mistrza w 2 najlepszej federacji na świecie. :lol::lol:

 4. A tak uczciwie to bardziej zasadne powinno być tu zapytanie o walki:

  Tybura vs Grabowski
  Held vs Brooks

  Fakt, że Sfochowany Czeczen i Blokujący Ciosy Twarzą chcą zrobić ostatni skok na kasę żadnym kamieniem milowym w polskim MMA nie jest. Umówmy się, że dla tak "dużej i poważnej" organizacji to jest wstyd, że jednego z nich anonsują jako Mistrza nad Mistrzami, a drugiego jako Andisputed KejEsDablju Czempion. Taka walka to żaden przełom. To jest porządek, który powinien już dawno być ustalony.

 5. Niestety jakość znów nie powala. Marcinowi zacinał internet w hotelu, musiałem wywiad sklejać z kilku plików. Najważniejsze, że jest WAR Marcin!!!

 6. Pamiętacie ten świetny wywiad redaktora radia polonijnego z Marcinem ? Rozmawiałem z Marcinem(ten readaktor też ma tak na imie, Marciny najlepsze jak widać) i jest umówiony z Heldzikiem na rozmowę po walce 🙂

  A ja już biorę się za obecny wywiad.

 7. Wojtek123

  Brakuje opcji Aśka vs. Esparza

  Ja wiem, że Esparza ma coś z Jackie Chana, ale pytanie dotyczy męskiego MMA 🙂

 8. Lockhorne

  Ja wiem, że Esparza ma coś z Jackie Chana, ale pytanie dotyczy męskiego MMA 🙂

  Zdaje mi się że wcześniej nie było napisane że chodzi o męskie mma. 🙂

 9. No i git! Fajnie, że są jeszcze ludzie pamiętający, że do przeprowadzenia wywiadu wcale nie potrzeba kamery. Ja i tak materiały dłuższe niż 10minut przerabiam na mp3 😉

 10. Helda nigdy za wiele, też rzucę jakąś stówkę bo to mój ulubiony fajter. Kiedy wywiad po angielsku z Northcuttem ?

 11. Dzięki za wywiad. Marcin jak zawsze spokojne, przemyślane wypowiedzi. Trudna walka, ale wierzę, że Held jest w stanie pokonać Brooksa. W ankiecie zaznaczyłem piątkowy pojedynek, bo sportowo jest istotniejszy niż walka z KSW. Tamta jest z pewnością największym Polskim pojedynkiem w męskim MMA, ale największy niekoniecznie znaczy najważniejszy. Za najważniejszą walkę w historii krajowego MMA nadal natomiast uważam Pudzianowski-Najman.

 12. Jakub Bijan

  Dzięki za wywiad. Marcin jak zawsze spokojne, przemyślane wypowiedzi. Trudna walka, ale wierzę, że Held jest w stanie pokonać Brooksa. W ankiecie zaznaczyłem piątkowy pojedynek, bo sportowo jest istotniejszy niż walka z KSW. Tamta jest z pewnością największym Polskim pojedynkiem w męskim MMA, ale największy niekoniecznie znaczy najważniejszy. Za najważniejszą walkę w historii krajowego MMA nadal natomiast uważam Pudzianowski-Najman.

  *Najważniejszą pod kątem sportowym 😉

 13. Michał Materla vs. Mamed Chalidow
  8 vote(s) 11.4%
  * Marcin Held vs. Will Brooks
  62 vote(s) 88.6%

  Mahonek ma tu aż 8 kont?

 14. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych fighterów. Tak w jak i poza oktagonem. W dobie wszechobecnego trashtalku słuchanie wywiadów z Marcinem to miód na me uszy. Dzięki za wywiad i WAR Marcin!

  Btw, tak prezentują się wyniki na głównej:

  Spoiler
 15. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych fighterów. Tak w jak i poza oktagonem. W dobie wszechobecnego trashtalku słuchanie wywiadów z Marcinem to miód na me uszy. Dzięki za wywiad i WAR Marcin!

  Btw, tak prezentują się wyniki na głównej:

  Spoiler
 16. Obie walki są równie ważne. Walka Cipka z Mamedem ma wielkie znaczenie dla przyszłości KSW, a walka Helda to jego życiowa szansa na awans do światowej czołówki.

 17. Obie walki są równie ważne. Walka Cipka z Mamedem ma wielkie znaczenie dla przyszłości KSW, a walka Helda to jego życiowa szansa na awans do światowej czołówki.

 18. Dobry wywiad jak zwykle z Marcinem. Ankos go na szczęście nie zmienił;)
  Jeśli chodzi o te ankiete, to dla mnie to żadne porównanie. Walka materli z mamedem to lokalne(polskie) wydarzenie, a walka o bas bellatora to wydarzenie światowe.

 19. Dobry wywiad jak zwykle z Marcinem. Ankos go na szczęście nie zmienił;)
  Jeśli chodzi o te ankiete, to dla mnie to żadne porównanie. Walka materli z mamedem to lokalne(polskie) wydarzenie, a walka o bas bellatora to wydarzenie światowe.

 20. Wielkie dzieki @Marcin Jabłoński. Jesli znajdziesz chwile pomysl nad podobnym wywiadem z Bartkiem Fabinskim przed walka w Meksyku 😉 Dorzucam jeszcze wywiad po angielsku, chociaz rozmowa dwoch Marcinow bezkonkurencyjna.

 21. Wielkie dzieki @Marcin Jabłoński. Jesli znajdziesz chwile pomysl nad podobnym wywiadem z Bartkiem Fabinskim przed walka w Meksyku 😉 Dorzucam jeszcze wywiad po angielsku, chociaz rozmowa dwoch Marcinow bezkonkurencyjna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.