Klaczek

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Czołowy piórkowy w Polsce Krzysztof Klaczek w rozmowie z MMARocks.pl opowiada o swoich najbliższych planach startów.

9 KOMENTARZE

  1. Anzor vs. Klaczek byłoby równie ciekawe (jak nie ciekawsze) co Pioskowik z Anzorem. Dlatego jestem za takim starciem. Ogólnie czekam na starcia czołowych zawodników tej kategorii ze sobą, bo jest ona tak dziwnie skonstruowana, że nie ma bezsprzecznego nr. 1. Wspomniana już walka miała takowego wyłonić, ale wszystko szlag trafił.

  2. Ostatnia jego walka, którą oglądałem to było starcie z Pawłem Blachowiczem. W sumie wygrał na punkty, ale nic specjalnego nie pokazał. Tak naprawdę gdyby Blachowcz do tej walki podszedł trochę inaczej (przede wszystkim walczył w parterze, co jest jego domeną) to Klaczek poległby sromotnie. Jak dla mnie w sumie ten zawodnik to nic specjalnego, aczkolwiek życzę mu wszystkiego najlepszego.

  3. Pomyliłeś Mateusza z Krzysztofem i chyba masz małe pojęcie o temacie 🙂

  4. Mateusz to młodszy brat Krzyśka.

    Od siebie dodam, że Krzysiek wyglądał na prawdę bardzo dobrze na sparingach, a jego walka z Anzorem była nawet "na stole".

  5. @Venom
    też się pomyliłeś, Mateusz jest starszy, a Krzysiek młodszy 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.