Magdalena Dubert w wywiadzie z Wojtkiem z Warsaw Shore.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

  1. Co to za leszcz? Wywiad z Bonusem proszę. Duubertowa dobra spódniczka. 😉

  2. Czy tylko ja nie znam tego typa ? Nie ogladam warsaw shore i nawet nie wiedziałem kto to Trybson jak zaczynał w mma.

  3. Najpierw wpierdalal z Bonusem razem Big Maki i się woził a teraz dogadali się na  na walkę MMA ?

  4. Jednym słowem TRAGEDIA.Jak ktoś trochę oglądał Warsaw Shore to wie, że chłopak jest na klapsa. Bonus go w 30 sekund zrobi. Nie ta waga.

  5. Znam (a raczej znałem) Wojtka osobiście, studiowaliśmy na jednej uczelni, jakaś fucha razem też później była. Tak naprawdę to żaden narcyz, bardzo spokojny, ogarnięty chłopak. Ma trochę swój świat ale jest bardzo pozytywny i normalny. Człowiek wielu zajawek i sam do wszystkiego doszedł (nie mówię tu o Warsaw shore bo miał swoich kilka bizbesów jeszcze przed tym badziewem).

  6. Madziu!!!! Wojtek fajny chłopak, ale temat MMA to rozpad ankosu, a ty robisz wywiad z Wojtkiem, który zawalczy z bonusem…………

  7. Madziu, nie chciałem zdenerwować Cię w ten wspaniały wieczór/noc, fajny wywiad ale wiadomo czekamy na inne newsy

  8. Wydaje mi się, że dziennikarz, któremu marzy się zostanie profesjonalistą, musi odkładać swoje osobiste animozje i antypatie na bok. I reagować — w miarę możliwości — na zapotrzebowania czytelników. Skoro już przeprowadza wywiad z jednym freakiemm to powinien i z drugim. W innym wypadku powinien spuścić na to wydarzenie zasłonę milczenia. Tak więc tłumaczenie w stylu "nie jestem fanką" jest chyba nie do końca poważne. Ale mogę się mylić.

  9. Ale z tym, który chce obić lekko niepełnosprawnego, podkręcając jego kosztem swoją popularność, już wypada zrobić wywiad? To jest tak absurdalne, pozbawione elementarnej logiki i sensu…że szkoda gadać — jak mawia pan Zbigniew.

  10. w sumie faktycznie, wypada pójść do obu Panów, bo tak to wygląda na promocje jednego z nich. Zaraz będziemy tu mieli drugi TVN, albo Drugie TVP, zależy kto jak nazwie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.