Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

 1. Cos mi sie wydaje,ze przy takim stylu to nawet jak wygra nastepnych 5 walk to do Title Shota sie nie doczlapie . Chyba faktycznie jedyna szansa to jak ktos wypadnie.

 2. Rekord 3-0 i dobre nazwiska na rozkładzie, ale niestety styl walki Kamila jest przeraźliwie nudnyyyy… Właśnie z tego powodu myślę, że jeszcze jedna walka przed ewentualną walką o pas jest konieczna. Kandydatem na przeciwnika mógłby być w sumie Moks. Jeżeli nawet Rafała pokonał by w taki sposób jak do robi do tej pory to co by nie mówić ale zasłuży na walkę o pas.

 3. Nie odpałam nawet… Kamil miły gość, niestety ani nie medialny ani jego walki nie porywają. Niby rekord jest, niby cos tam walczy, ale wszystko niby… Dla mnie absurtem było by mu dać walkę o pas… sorry.

 4. s3pp

  Dla mnie absurtem było by mu dać walkę o pas.

  LOL, to komu byś ją dał ? Chłop pokonał "killera talentów" któremu nie sprostał ani Kiełek, ani Odzimkowski, a Ty to mocno deprecjonujesz pisząc "niby".

 5. Zapewne oglądałeś wszystkie jego walki… Przecież on działa lepije niz dobranocka. Wszystkie trzy walki w KSW (nie biorę pod uwage reszty). Wszystkie wygrane przez decyzje. Piszę niby ponieważ facet robi swoja robotę, jest wynik, ale styl w jakim osiągany jest cel jest najzwyczajniej w świecie mocno średni, stąd te niby. Poważnie pytasz kto powinien walczyć w 77 o pas?:joe:

 6. s3pp

  Poważnie pytasz kto powinien walczyć w 77 o pas?

  Tak, kto poza Asłanem (jeżeli wygra z Taylorem na ACB) powinien być kolejny w walce o pas ? Kto sportowo (wygrana to wygrana a Kamil ma 3 z rzędu) zasługuje na to bardziej ?

 7. Asłan jako zawodnik jest nieporównywalny z Kamilem. Jeśli podchodzimy do tematu na zasadzie "wygrana to wygrana" to masz rację. Nie zmienia to faktu, że atrakcyjność sportowa takiego ewentualnego mistrza jest żadna.

 8. Mateusz Smoter

  Tak, kto poza Asłanem (jeżeli wygra z Taylorem na ACB) powinien być kolejny w walce o pas ? Kto sportowo (wygrana to wygrana a Kamil ma 3 z rzędu) zasługuje na to bardziej ?

  Mógłby to być Wallhead, jeżeli dogadał by się z KSW na dłuższy kontrakt, tylko że się na to niestety nie zanosi 😉
  Mi też styl walki Kamila wgl nie przypada do gustu, co zresztą wyżej napisałem, ale prawda jest taka że na ten moment obok Saidova to własnie Kamil jest najsensowniejszym pretendentem do pasa w półśredniej.

 9. Bo czegoś nie rozumiem, wymaga się od KSW drabinek sportowych, wymaga się logiki, ale jak ktoś ma 3 wygrane z rzędu to nie, lepiej dać w walce o pas jakiegoś newcomera albo kogoś po 1 wygranej. #niewiemczyjaLogic

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.