Grabowski

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Goszczący na Profi Fight Camp w Gdańsku Damian Grabowski w rozmowie z MMARocks.pl o możliwości występu na MMA Attack 4, startach w rosyjskim M-1 Global i kontrakcie z UFC.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/Damian_Grabowski_07.13.MP3[/podcast]

Link MP3

205 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 34. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 35. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 36. Intensywna druga połowa roku w wykonaniu Damiana będzie. Niech nie zaliczy żadnej wpadki i idzie tam, gdzie jego miejsce 🙂

 37. Wow nie wiedziałem, że Graba miał już dwie propozycje od Joe Silvy. Jeśli dobrze zrozumiałem to tą drugą Damian nie odrzucił z powodu kiepskiej oferty finansowej (wyraził się, że była "naprawdę solidna") tylko po prostu chciał więcej walczyć, co za tym idzie więcej grosza przytulić. UFC dało by mu 2 góra 3 walki w roku, oferta MMAA i M-1 aż 5.

  Życzę Damianowi samych zwycięstw. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Joe Silva na pewno wyskoczy z jeszcze solidniejszą ofertą 🙂

 38. Jak już go niby chcieli i Damian sam zrezygnował to jak nie trafi mu sie jakaś wpadka to myślę, że jest to jak najbardziej realne.Fajnie by było. Kolejny zawodnik który nie walczy w "najlepszej organizacji europy" trafia do UFC.

 39.  Bardzo cieszą takie newsy z rana. Liczę, że w 2014 już paru ludzi w UFC będzie musiało odklepać jakąś kimurę Damiana.

 40. stoner, przecież M-1 zerwało kontrakt z Alexem.

  Dziwne, że Damian nie obraził się na mmarocks tak jak Mamed. A tyle krytyki było na temat jego ostatnich walk.

  Co do finansowej oferty to już w jednym z wywiadów ten temat był poruszony.

  Czy ta oferta była porównywalna do tej, którą dostał Mamed Chalidow? 

  Tak. Ta propozycja była zbliżona do tej, którą dostał Mamed. Gdybym wygrał walkę w UFC, to w sumie dostałbym tyle samo co w Polsce, albo nawet mniej. Biorąc pod uwagę fakt, że dostałbym najprawdopodobniej jedną walkę w roku, to mi się nie kalkuluje. Pamiętajmy też, że mam 33 lata na karku i jednak muszę patrzeć na korzyści finansowe. Gdybym miał 25 lat, to nawet bym się nie zastanawiał. 

  Czy UFC to jest temat zamknięty? 

  Nie. To nie była definitywna odpowiedź. Mam nadzieję, że w tym roku dam kilka dobrych walk, poprawię swój bilans i będę mógł negocjować lepsze warunki. Poza tym chcę jeszcze pojechać do AKA i o sobie przypomnieć. Oni nie są za bardzo otwarci na nowe twarze i dlatego trzeba im się przypominać. Teraz byłem tam w formie gościa. Jeśli wrócę i znów się pokażę z dobrej strony, to może wezmą mnie do swojego teamu. Wtedy też droga do UFC byłaby łatwiejsza.

  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 41. Następny marzyciel się znalazł… Oni wszyscy by chcieli do UFC tylko nie teraz , najlepiej po 50-ce , albo na emeryturze. Dajcie spokój ,mnie jako fana MMA z Polski obraża takie biadolenie bez sensu i pseudo obietnice. Po co gadają takie bzdury? Albo się podpisuje kontrakt i wtedy oświadcza światu że się JUŻ JEST a nie bełkot ”kiedyś tam przejde jak będe mial piątke dzieci i 40 lat” żałosne… Jest oferta to się idzie. Grabowski młodszy nie będzie niech czeka dalej z błachowiczem do 40tki

 42. nie kiepskiej oferty tylko w UFC MIAŁBY TYLKO DWIE WALKI W ROKU więc bardziej by mu sie opłacało pyknać 5 walk i zarobic wiecej hajsu od ruskich i isc w 2014 roku na kontrakt ufc

 43. Uwielbiam wywiady z Damianem, zawsze rzeczowe nie ma owijania w bawełnę. Życzę Damianowi, aby wszystko poszło po jego myśli i podpisał kontrakt z UFC w połowie przyszłego roku albo i wcześniej Smile

 44. Super, oby wszystko się udało ! ! W sumie, szkoda, że te M1 się pojawiło, skoro padała solidna oferta od UFC:) Oby się teraz nic nie zesrało.

  A MMAA nie jest pierwszą organizację w Polsce dla której walczył Damian – Pro Fight i BOTE jeszcze były 😉

 45. Gonzaga w tym roku już 4 raz będzie walczył w UFC. Waga ciężka liczy obecnie 30 zawodników i jak ktoś wypadnie z rozpiski to na pewno wtedy Damian mógłby liczyć na propozycje walki.

  Dana White wspomniał w wywiadzie, że gala UFC w Rosji jest coraz bliżej. Nawet Grabowski po 3 walkach w M-1 będzie miał dla nich większą wartość marketingową niż Błachowicz czy Materla. Oby wszystko wypaliło i jestem pewny, że w przyszlym roku zobaczymy go w oktagonie UFC.
  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 46. Kulisy zakończenia kariery i zerwania kontraktu firmy M-1 Global z ich podopiecznym Aleksandrem Emelianenko nabierają rozpędu. Wczoraj, rsport.ru ujawnił, że młodszy z Braci Emelianenko był sprawcą incydentu na pokładzie samolotu, który zakończył się dla niego drobną grzywną i złymi wspomnieniami towarzyszących mu współpasażerów. Kilka dni później M-1 podało komunikat, że zrywa kontrakt z Aleksandrem.

  Tydzień przez ostatecznym rozwiązaniem umowy pomiędzy stronami, Aleksander wszczął burdę na pokładzie samolotu, którym akurat leciał. Wg oskarżyciela, Rosjanin był agresywny, molestował innych pasażerów, prowokował ich do walki, używał wulgarnego języka i palił na pokładzie papierosy. Nie pomogły ani prośby załogi, ani pilotów.

  Ostatecznie wymierzono przeciwko fighterowi śmieszną karę w wysokości 700 rubli (ok. 65/70 zł). Kilka dni po całym incydencie do prasy dotarła informacja o zakończeniu współpracy pomiędzy zawodnikiem a M-1 a zaledwie kilka godzin po tym, Aleksander ogłosił zakończenie kariery.

  „Chciałbym aby na naszych galach jednak największym bohaterem był zawodnik, a walka najważniejszym momentem”
  Maciej Kawulski

 47. to jest jakiś plan, 2 walki na m1, jedna walka na attack, jeśli bilans wyjdzie na plus, to droga emerytalna do ufc jak znalazł 🙂

 48. Jak już będzie w UFC to zacznę się interesować, gadanie, ze chce ale. Nie teraz mnie nie przekonuje… W każdym razie powodzenia, to mój ulubiony pl ciężki i życzę mu jak najlepiej !

 49. Klaus, Damian ma 33 lata i mysle ze szczytowa forme moze osiagniagnac wlasnie w przeciagu 2 najblizszych lat. Popatrz na Antonio Silve ktory zadebiutowal w UFC w zeszlym roku bedac rok starszym od Damiana. Jezeli jest tak jak mowi to moze trafic do UFC w bardzo dobrej formie.

 50. Po jak go zobaczyłem na M1 wiem że nawet najsłabszy fighter z heavyweight w UFC by go stłukł, oczywiście życzę powodzenia ale patrzę realnie jeżeli z grubasem w stanie przed zawałowym męczył się jak nie wiem co, to co będzie w UFC??

 51. Popieram loloflola, a hejterem nie jestem i bardzo lubie Grabe. Niestety Damian wciąż ma takie luki w stójce i zapasach, że nie widze tego. Fajnie będzie go zobaczyć w UFC ale czy pobędzie tam dłużej? Mam nadzieje, że tak ale o top10 może zapomnieć.

  Chociaż loloflol troche przesadził. Najsłabszych ciężkich Damian jeszcze by odklepał dość łatwo myśle.

 52. Nie lubię być pesymistą, ale nie uwierzę w występ Damiana w UFC, dopóki nie pojawi się info o podpisanym kontrakcie.

  Obym się mylił i trzymajmy kciuki za to, żeby Damian pojawił się jednak w Octagonie w 2014.

 53. loloflol „nawet najsłabszy fighter z heavyweight w UFC by go stłukł”
  ta najprędzej Omielańczuk albo jego najbliższy rywal i inni z ponabijanymi rekordami hahaha

  Damin jeśli trafi do ufc na bank zajdzie wyżej niż Omielańczuk i taka jest obiektywna prawda — w rekordzie ma więcej wygranych mniej porażek lepszych rywali na rozkładzie — to mówi samo za siebie !

  dodatkowo moja subiektywna prawda Damian ma ciekawszy styl walki i o wiele ciekawszą osobowość a co za tym idzie lepszy potencjał marketingowy — również w rekordzie bo ukraina Omielańczuka znaczy jednak mniej niż M1 … przynajmniej tak mi się wydaje

 54. dodatkowo moja subiektywna prawda daniel ma ciekawszy styl walki i o wiele ciekawszą osobowość a co za tym idzie lepszy potencjał marketingowy — również w rekordzie bo ukraina Omielańczuka znaczy jednak mniej niż M1 … przynajmniej tak mi się wydaje

  To chodzi Ci o Daniela czy Damiana bo już nie łapie?

 55. walneło mi się imie, już poprawione  😛

  tak to jest jak 2 imiona na d walczą w jednej wadze i poruszany jest temat który łapie ich obydwóch 😛

 56. Emalianenko juz raczej w M1 nie zawalczy , Graba może dostać Kharitonova

 57. wystarczy zobaczyć jego ostatnią walke i wiemy już czemu nie chce iśc do ufc.

 58. W ostatnich walkach może nie pokazał się jakoś super, ale aż tak źle nie było. Jak Damian poprawi stójke to będzie wymiatał w M-1, a w UFC też sobie poradzi.

 59. wystarczy zobaczyć jego ostatnią walke i wiemy już czemu nie chce iśc do ufc.

  zakładam, że była to jedyna walka Damiana jaką widziałeś.

 60. Czas najwyższy, bo dużo czasu mu nie zostało, lata lecą jak chce się sprawdzić z najlepszymi w UFC to 2014r wydaje się tym rokiem "ostatniej szansy". Żeby tylko nie okazały się to tylko słowa, uwierze jak zobacze, temat "D. Grabowski podpisał kontrakt z UFC"

  Waga ciężka UFC potrzebuje nowych twarzy. Teraz jak 2 polaków w tym roku zadebiutuje w UFC, to widze, że reszta też poczuła chęci, sprawdzenia się z najlepszymi. Damian jest w o tyle dobrej sytuacji, że z MMAA nie będzie problemu.

 61. Damian jest za cienki na UFC sorry, lubię go i kibicuję ale trzeba spojrzeć obiektywnie…

 62. Damian jest za cienki na UFC sorry, lubię go i kibicuję ale trzeba spojrzeć obiektywnie…

  No fakt. Jeżeli Omielańczuk tam trafił i wszyscy przepowiadają, że póki co da sobie radę, to Grabowski nie ma tam żadnych szans.

 63. Yhy, kolejny który głośno mówi o UFC i skończy jak reszta szczekaczy. Najlepiej wychodzą na tym Ci co zamiast paplać w kółko to samo, działają.

 64. Jak dla mnie to Damian w ostatnich 2 walkach troszke zlekcewazyl przeciwnikow, sam mowil cos ze nie chcial zmieniac pozycjii, chcial skonczyc z plecow itp. Jednak poprzednie walki mial dobre i pokonywal solidnych przeciwnikow, wg. mnie przynajmniej z polowa ciezkich w UFC mialby szanse wygrac. Omielanczuk to jest zagadka, bo tak naprawde nie mial jeszcze przeciwnika do weryfikacjii, ale kogo dostal to odprawial, wiec nadzieja jest…

 65. Spike-mam to samo zdanie
  Kibicuje Damianowi bo jedt Polakiem i równym gościem,
  ale nie na umiejętności bY toczyć równe pojedynki
  z czołową 15stką HW. Pokazał to w ostatnich pojedynkach

 66. Tak jak kilku juz tutaj wspomnialo. Mimo tego ze bardzo lubie Damiana i zycze mu jak najlepiej to w UFC go nie widze. I pewnie go tam nie zobaczymy. Trzeba trzymac kciuki zeby w M1 dawal rade wymiatac i to bedzie MAX co bedzie w stanie osiagnac wydaje mi sie….W UFC go nie zobaczymy a jesli zobaczymy to bedzie to taka przygoda jak Irokeza,,,

 67. zycze mu jak najlepiej to w UFC go nie widze

  Ja jestem ciekawy, co sobie myślą takie osoby piszące w takim tonie. Co dla nich oznacza to sławne już "nie widzę go w UFC"? Odnoszę wrażenie, że wszyscy, którzy twierdzą, że Damian, Cipek czy Janek nie poradziliby sobie w UFC piszą to tylko po to, bo uważają że nie mają szans znaleźć się w czołówce. Z pewnością słusznie (jeśli chodzi o bycie w czołówce), ale radzenie sobie w UFC to przede wszystkim utrzymanie się w elicie, a na tyle stać całą trójkę na pewno. Można by tutaj wymienić całądługą listę zawodników, z którymi poradziliby sobie bez problemu, dzięki czemu w tym UFC mogilby pozostać.

 68. Co do Damiana i Daniela, to zapewne dzieli ich różnica poziomu i rywale na jakich mogą liczyć. Damian, jest fighterem, który zaczynałby w hierarchii z dużo wyższego pułapu, przez co oczekiwania byłyby większe. Jeżeli mówimy o samym utrzymaniu się w UFC, to raczej żaden problem dla Damiana.

 69. szanse na  to by utrzymac sie w ufc mialaby wuchta Polakow, nie tylko ta trojka, czy ci co juz tam trafili. przeciez tam walcza czasami takie lamusy, ze na plmma by dostali po lbie

 70. tam walcza czasami takie lamusy, ze na plmma by dostali po lbie

  Teraz to bredzisz 😉

 71. @Gaara

  Mi tego nie musisz mówić. Wspomniałem o nich (o Janku, Michale i Damianie) tylko i wyłącznie dlatego, że właśnie oni w takich dywagacjach najczęściej się pojawiają. 🙂

 72. Spike-mam to samo zdanie
  Kibicuje Damianowi bo jedt Polakiem i równym gościem,
  ale nie na umiejętności bY toczyć równe pojedynki
  z czołową 15stką HW. Pokazał to w ostatnich pojedynkach

  Źle zinterpretowałeś mój post – pomogę Ci – ironizowałem. Nikt nie mówi, że Damian ma walczyć i wygrywać z takim Cormerem czy Dos Santosem, ale jest w UFC jednak kilka osobowości, których Polish Pittbull najzwyczajniej w świecie pozamiata.

 73. Z tego co słyszałem.. a troche słyszałem Cool Damian będzie miał problemy walcząc w Stanach. Żeby być najlepszym trzeba trenować z najlepszymi a nie siedzieć w Opolu czy gdzieś i robić treningi z Dymkiem i Tyberiuszem.. mam nadzieje, że współpaca z Batrą wyjdzie mu na dobre. choć w ostatnich dwóch walkach tego nie widziałem.

 74. Myślę, że więcej czasu spędzanego w Poznaniu u Trenera Andrzeja który prócz wiedzy ma też dobre zaplecze treningowe było by idealnym wyjściem – ale to tylko dywagacje laika.

 75. Jak w ogóle możecie wypominać Damianowi to, że "za głośno gada o UFC", skoro taki temat narzucają mu jego rozmówcy? To do nich miejcie pretensje. Poza tym, Damian nie robi z tego takiej szopki, jak niektórzy zawodnicy, którzy zaraz po wygranej walce obiecują rychły start za oceanem. Ja tam trzymam za niego kciuki i wierzę w to, że obije kilku 'pewniaków' z UFC.

 76. Lubie go i jest bardzo dobrym zawodnikeim, ale nie wiem jakim cudem wygral z Economou, ogladajeac walke na zywo bylem pewien, ze Sav to spokojnie wygral, drugi raz nie obejrzelem, wiec moze sie myle.  Jednak jesli bedzie w takiej formie jak ostatnio to ciezko widze jego los w ufc.

 77. Oby nie skonczylo sie tylko na planach. Mamy kilku zawodnikow, ktorzy spokojnie moga walczyc w UFC (poza tymi zakontrakowanymi) mowa oczywiscie o Mamedzie (gdzie temat juz jest spalony), Błachowiczu, Materli ale najchetniej zobaczyl bym tam wlasnie Damiana. Mysle ze spokojnie moze trzymac sie czolowki i jesli noga sie nie podwinie zagoscic tam na jakis czas.

 78. przeciez tam walcza czasami takie lamusy, ze na plmma by dostali po lbie

  Zgodzę się z Gaarą. Plagi takich ogórów są najczęściej ściągane jako zastępstwa na brazylijskie gale. Mogę wymienić wielu  zawodników UFC , o których wątpiłbym czy poradziliby sobie na takim M1 czy ONE FC. 

 79. Fajny, rzeczowy wywiad choć bardzo podobnego już udzielił więc nic nowego się nie dowiedzieliśmy…Ja bym chciał wiedzieć 2 rzeczy: Czy będzie walczył na MMAA4 i kiedy(termin) pierwsza walka na M-1?

 80. Dooży&Grooby pierwsza walka na m1 była z tym łotewskim niedźwiedziem Tadasem Rimkeviciusem

 81. Słuchałeś wywiadu? Przecież już poinformował stronę rosyjską, że ma niby walkę w październiku i M-1 nie ma nic przeciwko, wynikiem czego jest nie planowanie dla niego walk w tym okresie.
  Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny! 😉

 82. Słuchałem ale skoncentrowałem się gdzieś w połowie, dlatego wolę wideowywiady bo podczas samego słuchania łatwo się rozpraszam %)

 83. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 84. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 85. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 86. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 87. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 88. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 89. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 90. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 91. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 92. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 93. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 94. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 95. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 96. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 97. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 98. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 99. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 100. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 101. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 102. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 103. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 104. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 105. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 106. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 107. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 108. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 109. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 110. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 111. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 112. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 113. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 114. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 115. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 116. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 117. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.