Wywiad z „Nieśmiertelnym” Tymkiem Świątkiem przed walką z Pawłem Svobodą na gali FEN „Summer Edition”.

16 KOMENTARZE

 1. Tymek jest w chuj pozytywny, ale bardziej mnie jara walka Michła Wlazło… Sorki Omen, ciężka waga jakoś bardziej przykuwa 😉

 2. "Nie zapominam słowa ku**a" – co wywiad to jakiś klasyk 😀 Jedziesz Omen !

 3. Ale dużo lepiej mi się go teraz słucha, teraz jest bardziej do ogarnięcia, tak trzymać.

 4. Tymek co chwila robił minę jakby go cisnęło do toalety, Piotr ty sadysto Laughing

  Bardzo dobry wywiad! #rorystyle

 5. @UP 2 JDS

  Widziałem Olszynkę w akcji, niezły jest, ale jakby ktoś nie widział to powie, że walczy Tymek z typem co ma te 3-1, ale wygrywał jedynie z ogórami itd… Nie sądzę by Tymek miał coś przeciw tej walce, aczkolwiek Olszynka ma bardzo mało walk stoczonych i różnica doświadczenia jest jednak spora pod kątem walk zawodowych. Niech stoczy 2/3 walki w tym roku jeszcze i wygra, czego mu życzę!

  War Tymek! Zasięg Svobody będzie problematyczny, ale jakoś dasz radę 😀 Poluj na kończyny w parterze jakby co 😉

 6. A wiesz ile on ma amatorskich walk ? Nie jego wina że polski rynek woli gościa co nazywa siebie nieśmiertelnym i jego wywiady są śmieszne ze względu na jego zasób słów od zawodnika który jest typowyn sportowcem i nie robi szumu w okół swojej osoby.

 7. Popełniłem błąd przeczytałem komentarze…

  Sonnen to jest gość, duża strata dla UFC.

  Nie jego wina że polski rynek woli gościa co nazywa siebie nieśmiertelnym i jego wywiady są śmieszne ze względu na jego zasób słów od zawodnika który jest typowyn sportowcem

  Dwie sprzeczne wypowiedzi. Pierwsza wypowiedz sugeruje zrozumienie, że rynek woli takich zawodników jak Sonnen. Jeśli polski rynek również woli takich gości, to znaczy że wszystko z nim wporządku. Jeśli tak wolisz takich "typowych sportowców" to polecam założyć właśną organizację, i zatrudniać takiego typu zawodników. A nie bezsensownie obrażać ludzi, którzy mają  pasje i ciężko na to pracują. Zanim się kogoś zacznie oceniać, to najlepiej w pierwszej kolejności ocenić samego siebie. Jeśli już się coś nie podoba, to można to skomentować w formie, która nie obrażałaby zawodnika. Ciekawe czy sam chciałbyś czytać takie komentarze na własny temat.

   

 8. Słuchaj ale Sonnen coś jednak umi nie ? Porównujesz Światka do Sonnena ? Już nawet tego nie będe komentował.

  Olszynka-Świątek make it happen

  I kończę dyskusję.

 9. Nie ma to jak poprawic sobie humor pozytywnym wywiadem. Tymek do kabaretu by sie nadal 😉

 10. Można Tymka lubić, bądź nie lubić za jego sposób wypowiedzi, ale wielki szacun dla gościa za determinację. Ciężko mi naprawdę sobie wyobrazić, że miałbym zapierdalać na budowie (a pracowałem np. kiedyś przy układaniu kostki brukowej) i równocześnie trenować i walczyć w mma. Respect.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.